SMS z nieba zablokowany

2020-12-03 16:39 vng
Spowiedź w samochodzie, mobilny konfesjonał
Autor: archiwum se.pl

Fundacja SMS z nieba została oficjalnie zablokowana przez serwis społecznościowy Facebook za treści katolickie.

Ksiądz Rafał Jarosiewicz (44l.) znany z Mobilnego Konfesjonału oraz słynnych rekolekcji na stadionie PGE Narodowym, które organizował m.in podczas wizyt ojca Johna Bashabora ma blokadę na FB .− Zablokowanie możliwości publikowania na Facebooku i Instagramie ze stron Fundacji SMS z Nieba potwierdza fakt  (tak jak to powiedzieli inni o właścicielu tych mediów) iż Mark Zuckerberg „gigant mediów społecznościowych jest zaangażowany w polityczne uprzedzenia i cenzurę - komentuje ks. Rafał Jarosiewicz założyciel fundacji  „SMS z nieba”, organizującej, między innymi,  rekolekcje  na stadionie PGE Narodowym, czy też wielomilionową zbiórkę na zakup respiratorów do polskich szpitali została oficjalnie zablokowana przez serwis społecznościowy Facebook.Samo konto facebookowe SMS z nieba wprawdzie jeszcze działa, ale spróbujcie na swoich tablicach wrzucić linka do oficjalnej strony www.smsznieba.pl. Nie uda Ci się to! Tak samo jest na Instagramie. Zweryfikowaliśmy to we wtorek (2.12) rano, kontaktowaliśmy się też z prezesem fundacji i problem rzeczywiście istnieje. To praktycznie uniemożliwia jakiekolwiek działanie promocyjne inicjatywy fundacji na tych mediach społecznościowych. Zwłaszcza nowego projektu pod hasłem „Życie bez granic”, gdzie prowadzona jest zbiórka podpisów pod petycją dotyczącą obrony życia nienarodzonych.

Dyskryminacja treści katolickich fundacji została wprowadzona właśnie w momencie utworzenia przez fundację tej inicjatywy. Witryna www.zyciebezgranic.org została „wciągnięta” do stron zakazanych i zabronionych na Facebooku oraz Instagramie i jakiekolwiek wpisywanie w serwisie strony www.zyciebezgranic.org niestety kończy się niepowodzeniem.

To już kolejna sytuacja, kiedy media Marka Zuckerberga cenzurują przestrzeń internetu. A w przypadku SMS z nieba jest o co walczyć, bo fundacja ma ponad 700 tys. odbiorców i regularnych subskrybentów treści.

Najnowsze