Sąd

i

Autor: pixabay.com

Kolejne kłopoty

Tomasz Ż. z ciągłymi problemami. Jednak tym razem nie jest sam

2022-12-15 20:31

Słynny biznesmen z Podhala Tomasz Ż. na przestrzeni lat borykał się z problemami natury prawnej. Wiele spraw, które były z nim związane umarzano. Mimo problemów prawnych mężczyzna nadal działa i wszystko wskazuje na to, że potencjalni współpracownicy dążą go zaufaniem. Tylko wymiar sprawiedliwości dalej wysuwa zarzuty względem Ż.

Tomasz Ż. miał postawione kolejne zarzuty przez Prokuraturę w Nowym Targu. Sprawę przejęła jednak Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu. Jednak tym razem problem dotyczy nie tylko Tomasz Ż. W tle pojawia się znany biznesmen Marcin A. który prowadzi bardzo dużą firmę na terenie Warszawy. Firma A. zajmuje się deweloperką i generalnym wykonawstwem. Jedna z inwestycji, którą zajmował się A. nie sfinalizowała się. Odezwaliśmy się do firmy, której właścicielem jest A. Przedstawiciele reprezentujący właściciela nie odpowiedzieli na nasze pytanie dotyczące tego, dlaczego jedna z budów na Podhalu nadal stoi. Według naszych informacji ma to związek z problemami prawnymi p. Ż i p. A. którzy mogą ze sobą współpracować. Jednak wersja przedstawicieli A. jest zupełnie inna i przeczy informacjom do których dotarliśmy. 

Zniszczył XIV-wieczną kamienicę. Znowu wywinął się wymiarowi sprawiedliwości

Potwierdzamy, że sprawą zajmuje się wymiar sprawiedliwości, nie ujawniamy ani nie komentujemy jednak szczegółów prowadzonych w tej sprawie działań - przekazali nam przedstawiciele biura prasowego firmy, której właścicielem jest A. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany