Tragiczny wypadek w Gołdapi. NIE ŻYJE rolnik, który najechał na pocisk z czasów II wojny światowej

2015-10-22 18:54
Tragiczny wypadek
Autor: Policja

Policja z Gołdapi pod nadzorem oleckiej prokuratury wyjaśniają tragiczne okoliczności wypadku do którego doszło w miejscowości Piękne Łąki. 61-letni rolnik, który wykonywał prace polowe na łące w pewnym momencie najechał na niewybuch - jak się później okazało z czasów II wojny światowej. Niestety życia 61-latka nie udało się uratować - mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala - podaje Gazeta Olsztyńska.

Do tragedii doszło w środę 21 października w miejscowości Piękna Łąka w województwie warmińsko-mazurskim. - Saperzy dokonali sprawdzenia całości terenu pod kątem ewentualnej obecności niewypałów niewybuchów lub materiałów niebezpiecznych. Nie znaleziono nic. W miejscowości wybuchła za to mała panika, saperzy mieli kilka nieuzasadnionych zgłoszeń od mieszkańców, którzy chcieli, by saperzy sprawdzili ich tereny - opisywał okolczności zdarzenia Zbigniew Tuszyński, rzecznik 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Jak wynika z ustaleń policji, 61-letni rolnik, który wykonywał prace polowe na łące, w pewnym momencie najechał na pocisk z czasów II wojny światowej. Mężczyzna natychmiast został przetransportowany do szpitala, ale niestety jego życia nie udało się uratować - podaje Gazeta Olsztyńska. Czynności wykonywane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku są prowadzone w kierunku art.155 kk, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci - możemy przeczytać na stronie warmińsko-mazurskiej policji.

Czytaj: LIPINY: Mężczyzna zginął przyciśnięty przez kombajnGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE