Uważajcie! Nurtem Odry może pływać krwiożerczy krokodyl! Gad uciekł z Czech

2021-07-26 22:00
Krokodyl
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Mieszkańcy ziemi raciborskiej i opolskiej powinni mieć się na baczności, szczególnie podchodząc do wybrzeży Odry. Jest prawdopodobne, że gdzieś u brzegów rzeki czai się potężne gadzisko-krokodyl. Wiemy, że metrowego krokodyla ostatnio widziano w sobotę w czeskiej Ostrawie. Niestety zwierzę uciekło z tamtejszej hodowli i bardzo możliwe, że udało się mu dostać do przepływającej przez miasto Odry. Gdyby tak się stało, potężny gad mógł już przekroczyć polską granicę! Jako, że zwierzę nic nie jadło od dwóch dni, może pożerać koty, psy a nawet zaatakować człowieka!

Czechowi uciekł krokodyl. Zwierze może być już w Polsce! 

Choć krokodyl prysnął w sobotę, właściciel hodowli dopiero w poniedziałek poinformował władze o zaginięciu swojego gada. Obecnie patrole sprawdzają tereny zielone w mieście. W poszukiwaniach pomaga też ekspert - biolog. W jego opinii krokodyl będzie szukał cieków wodnych i miejsc zacienionych przez drzewa. - To młode zwierzę, które ma około metra długości, jest zwinne i jest w stanie łapać mniejsze psy i koty. Ze względu na to, że zwierzę było bez jedzenia od dwóch dni, może być niebezpieczne dla społeczeństwa – informuje rzeczniczka ostrawskiej policji Eva Michalíková.

Ulica, przy której znajduje się dom właściciela krokodyla, znajduje się kilka kilometrów od Odry. Do polsko-czeskiej granicy jest stamtąd ok. 10 km w linii prostej. 

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>Czechy chcą odszkodowania od Putina! Chodzi o wielki wybuch

>UWAGA! Czeska puma idzie na Polskę!

>Krzysztof Rutkowski wkracza do akcji i zapowiada... Złapię czeską pumę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE