W wakacje tańsze paliwo na stacjach ORLEN

i

Autor: Materiały prasowe

ZNIŻKA NA PALIWO

W wakacje tańsze paliwo na stacjach ORLEN

2022-07-01 0:05

Wakacje to czas odpoczynku i letnich wyjazdów w Polsce lub zagranicą. Co prawda inwazja Rosji na Ukrainę spowodowała wzrost cen energii, w tym gazu, czy paliw w całej Europie. Ale i tak w Polsce mamy najtańsze paliwa w całej Unii Europejskiej. Za benzynę i olej napędowy Polacy płacą obecnie mniej niż w Bułgarii czy Rumunii.

W trosce o swoich klientów, PKN ORLEN przygotował letnią promocję, która umożliwi kierowcom tańsze tankowanie na wszystkich stacjach koncernu w Polsce.

Wakacyjna promocja na stacjach

Podróż własnym środkiem transportu jest wygodna i nie ogranicza nas w kwestii bagażu, jaki planujemy ze sobą zabrać. Dodatkowo znacząco zwiększa naszą mobilność w miejscu docelowym. Mając to na uwadze, ORLEN przygotował wakacyjną promocję na paliwa, która będzie trwała przez dwa wakacyjne miesiące. Nowi i aktualni klienci programu lojalnościowego VITAY (zarówno korzystający z aplikacji ORLEN VITAY, jak i używający plastikowej karty VITAY) w wakacje zatankują paliwo EFECTA lub VERVA o 30 groszy taniej za litr.

Za co Polacy cenią stacje ORLEN?

Z przeprowadzonych w maju br. badań Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS wynika, że stacje PKN ORLEN zna praktycznie każdy Polak, a przez 61 proc. są najbardziej lubiane. Tyle samo respondentów darzy stacje koncernu największym zaufaniem. To aż o 12 proc. wyższy wynik od drugiej w zestawieniu marki stacji paliw! Spośród dostępnych w kraju marek – to właśnie stacje ORLEN Polacy chcieliby mieć w swojej okolicy. Blisko 90 proc. Polaków docenia Koncern za wysoką jakość paliwa.

Dodatkowa zniżka z Kartą Dużej Rodziny

Wybierasz się na urlop z rodziną? Tankując paliwo na stacjach ORLEN, zaoszczędzisz jeszcze więcej. Dodatkową zniżkę, tj. rabat o 10 groszy wyższy, otrzymają uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. To oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze. W ramach letniej promocji uczestnicy programu ORLEN VITAY, którzy korzystają z programu  mogą tankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie (trzy tankowania do 50 litrów miesięcznie) na wszystkich stacjach Koncernu w kraju.

Partnerem materiału jest PKN ORLEN