WARSZAWA: Bandyci brutalnie skatowali pasażera

2012-04-06 3:00

Trójka bandytów skatowała przypadkowego człowieka. Pod koniec marca mężczyzna wracał do domu pociągiem relacji Warszawa Wileńska - Małkinia. Przed stacją w miejscowości Urle, kiedy wstał ze swojego miejsca i chciał wysiąść, drogę zagrodziło mu kilku zbirów.

Zanim zdążył zareagować, napastnicy powalili go na ziemię. Potem zaczęli go bić i kopać po całym ciele. Na nic zdały się błagania, by przestali. Kiedy ich ofiara nie mogła się już ruszać, przestępcy przeszukali jej kieszenie i ukradli telefon komórkowy oraz portfel.

Mężczyzna ze złamanym nosem i urazami głowy trafił do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania. Zatrzymali Tomasza R. (23 l.) i Mariusza R. (19 l.), mieszkańców okolic Jadowa, a potem Rafała R. (19 l.) z Wołomina. Dostali policyjne dozory, grożą im 2 lata za kratkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany