fundacja

i

Autor: Materiał prasowy

1,5 proc. podatku

Wesprzyj chore dzieci

2023-04-01 0:00 Tekst sponsorowany

Fundacja „O ZDROWIE DZIECKA” od 31 lat wspiera działalność Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - największą w regionie, wysokospecjalistyczną placówkę leczącą rocznie ponad 200 tys. małych pacjentów z całej Polski. Fundacja bardzo prosi o przekazanie 1,5 proc. podatku.

Czas rozliczeń PIT trwa. To wyjątkowy moment, w którym każdy z nas ma możliwość zdecydowania o tym, komu podarujemy swój 1,5 proc. podatku za rok 2022.

Fundacja „O ZDROWIE DZIECKA” (KRS 0000 123 750), która wspiera działalność Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, prosi o taką pomoc. W skali roku wartość wsparcia jakie ta fundacji przekazuje szpitalowi to ok. 1 mln zł. Środki te są przeznaczane głównie na zakup wyposażenia medycznego dla oddziałów, poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych oraz na remonty i prace modernizacyjne szpitalnych pomieszczeń. Fundacja kupuje też konieczny i nowoczesny sprzęt medyczny, pomagający w leczeniu najciężej chorych dzieci. A potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie w tym zakresie są ogromne.

fundacja

i

Autor: materiał prasowy

Fundacja „O ZDROWIE DZIECKA” organizuje także różne wydarzenia, którymi chce uprzyjemnić pacjentom i ich rodzicom trudne chwile pobytu w szpitalu np. pokazy filmowe w szpitalnej auli, atrakcje z okazji Mikołajek czy Dnia Dziecka adresowane do pacjentów ze wszystkich szpitalnych oddziałów i poradni.

Fundacja dziękuje wszystkim darczyńcom za dotychczasowe wsparcie. Prosi też o włączenie się do pomocy na rzecz dzieci leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie i przekazanie w tym roku 1,5 proc. podatku. Ta pomoc ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwala doposażyć szpital w nowoczesną aparaturę medyczną oraz poprawić warunki pobytu chorych dzieci i ich opiekunów na kolejne lata.

fundacja

i

Autor: Materiał prasowy

Fundacja zaprasza do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT, dzięki któremu można łatwo samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym za rok 2022. Program dostępny jest na stronie: https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000123750/

Rozliczając się tym programem, automatycznie przekazujemy 1,5 proc. Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA”.

Więcej na https://ozdrowiedziecka.org/

Fundacja ”O ZDROWIE DZIECKA” - Organizacja Pożytku Publicznego

KRS 0000 123 750 - 1% podatku pomaga nam pomagać

fundacja

i

Autor: Materiał prasowy
fundacja

i

Autor: Materiał prasowy
Nasi Partnerzy polecają