Rumpolog wieszczy z pośladków: Zima będzie łagodna!

2013-11-06 21:34

Koniec rosyjsko-amerykańskiej wojny o zimową prognozę dla Polski! Nie będziemy już żyć w niepewności. Sławny polski rumpolog nie ma najmniejszych wątpliwości - tegoroczna zima będzie łagodna, a tęgich mrozów nie uświadczymy. - Wiosna przyjdzie wcześnie, plony będą obfite! - wieszczy z pośladków Kazimierz Olszewski (54 l.).

Po jednej stronie amerykańscy naukowcy z najnowocześniejszą aparaturą meteorologiczną, po drugiej - badacze rosyjscy, którzy na zimach znają się jak mało kto. Między tymi synoptycznymi mocarstwami wybuchła wojna o prognozę pogody dla Polski! Według Amerykanów zima ma być najcieplejsza w polskich dziejach, zdaniem Rosjan - wręcz przeciwnie, bo najtęższa od stu lat.

Czytaj: Policja zdemolowała dom Adama Słomki

Na świecie jest tylko jeden człowiek, który mógł zakończyć ten spór - Kazimierz Olszewski, mistrz wróżenia z pupy. Jemu wystarczyło wnikliwe spojrzenie na pośladki pięknej Ani (25 l.) z Warszawy, by wszystko stało się jasne. - Zima będzie w tym roku łagodna - zawyrokował. - Żadnych mrozów dochodzących do -35 stopni Celsjusza nie widzę. Świadczą o tym wyraźnie zaznaczone dołeczki na pośladkach oraz charakterystyczne wypukłości, podkreślające przy tym pewną zmienność aury. Po takiej zimie przyjdą obfite plony dla rolników - analizuje.

PRZECZYTAJ: Białystok. Rasiści pobili pogodynka?

Zdaniem rumpologa listopad i grudzień mają być ciepłe, styczeń tylko lekko mroźny i śnieżny, w lutym znów zima zelżeje, zaś wczesna wiosna przyjdzie już w marcu. Ponieważ poprzednia prognoza rumpologa o tęgiej zeszłorocznej zimie sprawdziła się w stu procentach, pozostaje nam już cieszyć się na rychłą... wiosnę!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE