Wróżbita Kazimierz Olszewski WRÓŻY z POŚLADKÓW. To PIERWSZY w Polsce RUMPOLOG

2012-01-20 15:58

Okrągłe, kościste, pulchne lub gruszkowate... A każdy z nich chce coś nam przekazać. W różnorodnym świecie pośladków można się naprawdę zagubić! Chyba że opanowało się sztukę wróżenia z pup, czyli rumpologię. Biegły w tym temacie jest znany wróżbita Kazimierz Olszewski (53 l.). Pierwszy polski rumpolog dał nam pokaz swych niezwykłych umiejętności.

- Dla celów wróżebnych wystarcza fotografia pośladków, ale lepszy jest oczywiście bezpośredni kontakt - opowiada Kazimierz Olszewski i spogląda na pośladki Ani (21 l.).

- Nasza modelka wypracowała na siłowni typ mieszany, płaski i okrągły - tłumaczy. - Jest więc samodzielna, świetnie sobie radzi w stresujących sytuacjach. Może osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie i zostać gwiazdą. Umie się ładnie ubrać i podoba się mężczyznom. Mimo że silnie akcentuje swoją samodzielność i niezależność, może się poświęcać i być dobrą żoną na długie lata - dodaje.

Dziedzina wróżbiarstwa pozwalająca odczytać tajniki ludzkiej osobowości, a także przyszłości człowieka na podstawie kształtu jego pośladków, dotarła do Polski ze Stanów Zjednoczonych.

Początki rumpologii sięgają starożytnego Babilonu, a reaktywowała ją... Jackie Stallone (90 l.), matka aktora Sylvestra (65 l.). Wróżenie z tyłka nie jest wcale trudne. Jeśli ktoś chce spróbować sił w rumpologii, na początek powinien poznać podstawy, czyli główne typy pośladków oraz ich znaczenie. Czytelnikom "Super Expressu" podajemy garść informacji na ten temat.

Tak dzielimy pośladki

1. Okrągłe
Otwartość i uczciwość. Taka kobieta jest dobrą kochanką, ale i koleżanką, odnosi sukcesy. Ma szanse zostać gwiazdą. Jest naturalna. Oczekuje od męż-czyzny poczucia bezpieczeństwa.

2. Sercowate
Wskazuje to na dużą wrażliwość. Taką osobę łatwo zranić, jest też skłonna do porywczości i awantur. Może być dobrą kochanką, ale może być kłopot z adaptacją na żonę.

3. Gruszkowate
Taka osoba ma zahamowania seksualne i nie jest dobrą kochanką. Jest nieśmiała i niezbyt interesująca, ale jej cechą pozytywną jest stałość w uczuciach i wierność aż do śmierci.

4. Płaskie
Kobiety o płaskich pośladkach są samodzielne i potrafią dać sobie w życiu radę. Są wrażliwe i potrafią ładnie się ubierać. Z drugiej strony mają często wahania nastroju, potrafią być złośliwe.

Damskie i męskie perfumy, kosmetyki do makijażu i akcesoria w super cenie! Sprawdź oferty na Douglas rabaty.