Wypadek na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki

2019-08-18 18:20
Piotr Woźniak-Starak
Autor: AKPA/Kurnikowski

W niedzielę pojawiła się niepokojąca informacja z woj. warmińsko-mazurskiego. Jak podano, w nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku na jeziorze Kisajno. W wodzie znalazły się dwie osoby, które wcześniej pływały motorówką. Jak ustalono jedną z nich może być Piotr Woźniak-Starak, mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Druga to młoda kobieta, której udało się wydostać na brzeg. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Do wypadku motorówki na jeziorze Kisajno doszło w nocy z soboty na niedzielę. O godzinie 4 nad ranem policja dostała zgłoszenie od wędkarzy, którzy powiadomili o tym, że na jeziorze jest motorówka i zakłóca ciszę. Okazała się, że w łodzi motorowej nikogo nie ma, ale na brzegu znajdowała się kobieta, to 27-latka z Łodzi. Kobieta przekazała, że pływała motorówką, a wraz z nią był na niej mężczyzna, 39-latek z Warszawy. Ona sama o własnych siłach dopłynęła do brzegu. Cały czas trwają poszukiwania mężczyzny. Jak nieoficjalnie pojawiło się w mediach, poszukiwanym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak, czyli mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Jak udało nam się dowiedzieć na motorówce były tylko dwie osoby.

CZYTAJ: Kim jest Piotr Woźniak-Starak? Co o nim wiemy? [RODZINA, ŻONA Agnieszka, KARIERA]

Tajemnicze jezioro Kisajno, na którym zaginął Piotr Woźniak-Starak [MAPA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE