Z aplikacją ORLEN VITAY i ubezpieczeniem w LINK4 korzystasz dwa razy!

i

Autor: Materiały prasowe

AUTO

Z aplikacją ORLEN VITAY i ubezpieczeniem w LINK4 korzystasz dwa razy!

2022-09-19 11:53

Użytkownicy aplikacji ORLEN VITAY mogą otrzymać dodatkowe punkty, a co za tym idzie – również nagrody, gdy ubezpieczą się w LINK4. Oferta jest niezwykle atrakcyjna, dotyczy bowiem nie tylko OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, lecz także ubezpieczenia nieruchomości czy polis podróżnych. Warto więc przyjrzeć się bliżej wspólnej propozycji dwóch przodujących marek na rynku.

Korzyści się mnożą

Jednym z ulubionych programów lojalnościowych Polaków jest oferowany przez PKN ORLEN Program VITAY. Klienci doceniają jego szeroką ofertę i proste, przejrzyste zasady. Uczestnicy programu dostają punkty za tankowanie i zakupy na stacjach ORLEN, by następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody lub zniżki. Teraz punkty można otrzymać także za zakup ubezpieczenia LINK4 na stronie internetowej orlen-ubezpieczenia.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat wybranych ubezpieczeń.

Chcąc wykupić polisę, podajemy numer karty lojalnościowej. Każda złotówka wydana w ten sposób na ubezpieczenie w LINK4, zasili konto VITAY 5 punktami! Możliwości jest wiele, bo w punktowanej ofercie znajdują się zarówno polisy komunikacyjne, w tym najlepszy wg. czerwcowego rankingu „Gazety Bankowej” pakiet OC na rynku, Autocasco, NNW i Smart Casco, jak i ubezpieczenia nieruchomości czy polisy podróżne.

LINK4 od zawsze stawia na prostotę w ubezpieczeniach. Teraz mamy przyjemność zaproponować dodatkowe udogodnienia naszym klientom. Wspólna oferta dwóch tak poważnych firm oznacza kolejne bonusy dla osób, które nam zaufały. Z tym większą satysfakcją przedstawiamy klientom PKN ORLEN i LINK4 tę nowatorską propozycję podwójnych korzyści – mówi Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

Jak to działa w praktyce?

Punkty VITAY, które zasilają nasze konto, możemy wymienić na cenne przedmioty, m.in. wyposażenie domu, w tym sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy czy prezent dla dziecka. Mamy też do wyboru kupony zniżkowe do sklepów i wiele, wiele innych atrakcyjnych nagród.

Zakupy bez wychodzenia z domu

Chcąc skorzystać z łączonej oferty spółek ORLEN Usług Finansowych i LINK4, kierowca może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zakupu polisy: za pośrednictwem komputera lub smartfona, wchodząc na stronę orlen-ubezpieczenia.pl lub dzięki specjalnej infolinii (22) 444 44 55. Należy tylko pamiętać o podaniu numeru swojej karty VITAY. Cenne nagrody czekają, a połączenie zakupów wysokiej jakości paliwa z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Nasi Partnerzy polecają