Znana mistyczka MYRNA NAZZOUR przyjedzie do Gostynia!

2014-05-15 11:25

W Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu (woj. wielkopolskie) Myrna Nazzour (50 l.) - znana mistyczka i stygmatyczka z Syrii - 21 maja pobłogosławi schorowanych i cierpiących cudownym olejem sączącym się z ikony Matki Boskiej. - Tu mogą dziać się cuda - mówi ks. Dariusz Dąbrowski, proboszcz bazyliki.

Bazylika to szczególne miejsce na mapie polskich sanktuariów. Od setek lat - dzięki swoim modlitwom - chorzy zostają tu cudownie uzdrowieni. Ksiądz proboszcz często ma do czynienia ze świadectwami niewytłumaczalnych zjawisk. Jedni doznają cudu wyzdrowienia, inni nawrócenia, jeszcze innym po prostu ułożyło się życie. - Bóg ma władzę nad nami, a uzdrowienie jest częścią zbawienia - tłumaczy ks. Dąbrowski, który cieszy się, że to właśnie w murach gostyńskiej świątyni Myrna Nazzour da świadectwo swojej wiary. - W takich miejscach jak bazylika ludzie wierzą bardziej i Bóg działa bardziej - mówi duszpasterz, ale zaraz dodaje, że nic samo się nie wydarzy. - Bez wiary i oczyszczenia nic się nie dokona - mówi. - Przyjdźcie spotkać się z Bogiem i Myrną - zaprasza ksiądz.

Na spotkanie z mistyczką, za której wstawiennictwem Bóg uzdrawia cierpiących, można się zapisać pod nr. tel. 609-585-890. Więcej informacji na stronie www.charyzmatycy.pl.

Dla Czytelników "Super Expressu" mamy 40 zaproszeń na indywidualną modlitwę z Myrną. 20 do Gostynia i 20/do Zembrzyc.

Zobacz: Takie cuda tylko w Ameryce! Jezus objawił się na naleśniku!

Wygraj zaproszenie na spotkanie z Myrną

By zdobyć jedno z 40 zaproszeń (pojedynczych), odpowiedz na pytanie:

Kiedy pierwszy raz Myrna ujrzała Matkę Bożą?

a. 15 grudnia 1982

b. 15 grudnia 1981

c. 15 grudnia 1980

Wyślij sms o treści

GOSTYN.a, b lub c (gdzie a, b i c oznacza opcje odpowiedzi) pod numer 7242 (koszt 2,46 zł z VAT), jeśli chcesz spotkać się ze stygmatyczką 21 maja w miejscowości Gostyń, lub sms o treści ZEMBRZYCE.a, b lub c (gdzie a, b i c oznacza opcje odpowiedzi) pod numer 7242 (koszt 2,46 zł z VAT), jeśli chcesz spotkać się ze Stygmatyczką 19-20 maja w miejscowości Zembrzyce.

Na zgłoszenia czekamy do 16 maja do godz. 13. Ze zwycięzcami skontaktujemy się 16 maja po godz. 13.30.

JUŻ W NAJLBIŻSZĄ NIEDZIELĘ 18.05. O GODZ. 13:00 CZAT Z MYRNĄ - TYLKO NA SE.PL!

Wiadomości se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE