Takie cuda tylko w Ameryce! Jezus objawił się na naleśniku!

2014-04-25 21:00

Niektórzy wierzą, że w Wielki Piątek stał się prawdziwy cud. Twarz Jezusa ukazała się na naleśniku pewnej Amerykanki, która dzień wcześniej modliła się do Boga. Wierzycie?

Karen Hendrickson, menadżerka kalifornijskiej kawiarni, jest pewna, że zdarzył się prawdziwy cud. Na naleśniku zrobionym w jej kawiarni pojawiła się twarz Jezusa! Kobieta z dumą zaprezentowała potrawę, na której być może po większym skupieniu zobaczymy coś, co w niewielkim stopniu przypomina ludzką twarz.

Zobacz: Benedykta XVI do ABDYKACJI zmusiło OBJAWIENIE MARYI? Papież URATOWAŁ ŚWIAT?

- W Wielki Piątek o godzinie 9:30 jeden z pracowników kawiarni zobaczył, że na naleśniku, którego chciał zanieść do klienta, zobaczył twarz Jezusa - relacjonowała Hendrickson w rozmowie z mailonline.com. - Byłam wtedy w biurze, pracownik przesłał mi zdjęcie naleśnika.

- Pierwsze, co myślałam, to: 'Ty chyba żartujesz', kiedy usłyszałam o objawieniu. Ale kiedy zobaczyłam zdjęcie, po prostu zamarłam! - dodała menadżerka.

Karen była bardzo podekscytowana, nie tylko z tego powodu, że Jezus pojawił się na naleśniku, ale także dlatego, że dzień przed tym objawieniem modliła się do Boga i pytała się go czy ma zamknąć swoją kawiarnię. Karen jest bardzo religijną osobą, stwierdziła, że twarz Jezusa na naleśniku to znak - dlatego kawiarni nie zamknęła.

Polub se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE