Marcel Grzeszcz

i

Autor: Lincolnshire Police Marcel Grzeszcz

15-letni Polak zabił 12-latka, chciał odciąć mu głowę! NOWE fakty

2021-11-09 8:00

Nowe, szokujące fakty w sprawie wyroku co najmniej 16-tu lat więzienia dla 15-letniego Polaka! Marcel Grzeszcz w grudniu ubiegłego roku, mając tylko 14 lat, zamordował nożem swojego 12-letniego kolegę Roberta Buncisa. Próbował też odciąć ofierze głowę. Sąd zezwolił na publikację nazwiska i wizerunku sprawcy, a brytyjskie media ujawniają wstrząsające informacje na temat zdemoralizowanego nastolatka.

Miał zaledwie 14 lat, kiedy dokonał krwawej i makabrycznej zbrodni. Dziś ma lat 15, nie okazał skruchy ani przez chwilę i sąd zdecydował, że nie wyjdzie zza krat aż do 2037 roku. Ta szokująca sprawa wstrząsnęła mieszkańcami Wielkiej Brytanii i Polakami, ponieważ nieletni morderca okazał się Polakiem. Marcel Grzeszcz w grudniu ubiegłego roku zamordował nożem swojego 12-letniego kolegę Roberta Buncisa pochodzącego z Litwy, wcześniej zwabiając go do lasu. Ofiara została dźgnięta nożem 70 razy! 15-latek powiedział podczas zeznań, że uznał 12-latka za "kapusia". Prawdopodobnie obawiał się tego, co ofiara wiedziała na temat handlu narkotykami, którym zajmował się na terenie swojej podstawówki Marcel Grzeszcz. Nastoletni oprawca próbował też odciąć ofierze głowę. Przed sądem utrzymywał, że działał w obronie własnej, ale sędzia nie dał temu wiary z uwagi na wyjątkowe okrucieństwo i dokładne planowanie zabójstwa.

NIE PRZEGAP: Księżniczka Monako wróciła do męża! Wybaczyła mu zdrady?

NIE PRZEGAP: Księżna Diana przyjaźniła sie z pedofilem?! Szokujące oskarżenia

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?

Sąd zezwolił na publikację nazwiska i wizerunku sprawcy, a brytyjskie media ujawniają wstrząsające fakty na temat zdemoralizowanego nastolatka. Okazuje się, że zanim Marcel Grzeszcz trafił do Haven High Academy, zaliczył już inną podstawówkę - co najmniej jedną. Z poprzedniej został wyrzucony, ponieważ mając zaledwie 10 lat groził innym dzieciom, a jedną z dziewczynek zastraszał przy użyciu noża. Może tego samego, którym potem zamordował 12-latka i usiłował odciąć mu głowę?

NIE PRZEGAP: 27-latek skazany na ŚMIERĆ za zdradę żony! Kochanka też zostanie zabita

NIE PRZEGAP: Asteroida wielka jak Wieża Eiffla zagraża Ziemi! NASA potwierdza

Rodzice modlili się w kościele, kiedy ich syn zamordował córkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE