29-letnia Jessica nie żyje! Holenderska policja znalazła ciało Polki w kanale

i

Autor: Holenderska Policja/archiwum, pixabay.com

Wstrząsające!

29-letnia Jessica nie żyje! Holenderska policja znalazła ciało Polki w kanale

2023-03-18 16:57

Tragiczny finał poszukiwań pięknej Polki w Holandii. Jak przekazała tamtejsza policja, 29-letnia Jessica została znaleziona martwa. Na razie nie wiadomo, jak doszło do śmierci młodej kobiety i czy przyczyniły się do niego osoby trzecie.

Tragiczny finał poszukiwań młodej Polki w Holandii

O sprawie zaginięcia poinformowała tamtejsza policja na swojej oficjalnej stronie internetowej oraz portal NL Times. Jessica (29 l.) zniknęła w holenderskim mieście Haarlem 21 lutego 2023 roku. Jak podaje portal NL Times, 29-latka uciekła ze szpitala.

Według holenderskich dziennikarzy zaginiona Jessica została przywieziona do szpitala VU Medical Center w Amsterdamie przez policjantów, którzy uznali, że kobieta sprawia wrażenie zdezorientowanej i bezradnej, chociaż nie miała żadnych obrażeń. Nie czekając na badania lekarskie, Polka uciekła. Jej stan był na tyle niepokojący, że zarządzono poszukiwania.

Niestety, 15 marca policja przekazała wstrząsające doniesienia. Ciało 29-letniej Polki znaleziono w kanale przy ul. Amstelveenseweg w Amsterdamie. Policjanci zapewnili, że trwają badania, które mają wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci oraz to, czy mogło dojść do morderstwa.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają