Prezydent Rosji Władimir Putin

i

Autor: AP PHOTO/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO, POOL

Wojna na Ukrainie

30 września Putin ogłosi coś ważnego. Rosja chce zagarnąć nowe tereny

2022-09-26 10:50

Władimir Putin wygłosi jeszcze jedno przemówienie, w którym ogłosi coś przełomowego? Według kilku źródeł, w tym RIA Novosti i "Ukraińskiej Prawdy", rosyjski dyktator już 30 września, czyli w ten piątek po raz kolejny zabierze głos. Będzie najprawdopodobniej chodzić o to, że Rosja chce zagarnąć nowe tereny.

Władimir Putin wygłosi jeszcze jedno przemówienie. Już za kilka dni ogłosi, że Rosja zagarnie nowe tereny?

21 września nowe orędzie Władimira Putina wywołało panikę w Rosji i falę oburzenia na świecie. Rosyjski dyktator groził światu atomem i ogłosił "częściową mobilizację", która według doniesień niezależnych rosyjskich mediów oraz opozycji jest tak naprawdę ukrytą mobilizacją powszechną, zwłaszcza na biedniejszych terytoriach Federacji Rosyjskiej. Teraz pojawiają się informacje, zgodnie z którymi Władimir Putin wygłosi jeszcze jedno przemówienie, w którym ogłosi coś przełomowego. Według kilku źródeł, w tym RIA Novosti i "Ukraińskiej Prawdy", rosyjski dyktator już 30 września, czyli w ten piątek po raz kolejny zabierze głos. Będzie najprawdopodobniej chodzić o to, że Rosja chce zagarnąć nowe tereny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosja zakaże wyjazdu z kraju mężczyznom? Panika i brutalne zatrzymania

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin zaczął dowodzić wojną sam?!"Odrzucił prośby dowódców"

Sonda
Czy ogłoszona przez Putina mobilizacja 300 tys. rezerwistów coś zmieni na froncie wojny w Ukrainie?

Putin dokona aneksji kolejnych części Ukrainy. Ogłosi, że atak na nie to atak na Federację Rosyjską

Jest to związane z pseudoreferendami trwającymi w samozwańczych Ługańskiej Republice Ludowej i Donieckiej Republice Ludowej. Zaczęły się 23 września, zakończą już jutro, 27 września. Ustawione "głosowania" odbędą się także w okupowanych przez Rosjan obwodach zaporoskim i chersońskim. Oczywiście Rosja zamierza ogłosić, że przegłosowano dołączenie tych terenów do Rosji. Co to oznacza? "Kiedy Donieck i Ługańsk dołączą do Federacji Rosyjskiej, atakowanie tych obszarów będzie atakiem na Rosję, a to pozwala nam na użycie całego naszego arsenału odstraszania" - powiedział niedawno Dmitrij Miedwiediew. Jeśli Putin ogłosi aneksję tych terenów Ukrainy, będzie traktował ukraińską kontrofensywę jako bezpośredni atak na Rosję.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosjanie uciekają z kraju! Kolejka na granicy ma 30 kilometrów, astronomiczne ceny biletów

PRZECZYTAJ TAKŻE: Uliczne protesty w Rosji! Zatrzymanych Putin wysyła na wojnę. Mobilizacja jednak powszechna?

Express Biedrzyckiej - Pacek: "Władimir Putin nie może sobie pozwolić na przegraną, bo to będzie jego koniec" [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany