63-letnia Madonna pokazała NAGIE piersi w barze! Zdjęcia trafiły do internetu

2021-06-28 10:00
Madonna młodnieje z wiekiem
Autor: INSTAGRAM Madonna młodnieje z wiekiem

Madonna (63 l.) szaleje! Gwiazda nie zamierza się starzeć. Ufarbowała włosy na niebiesko, przyszła do nowojorskiego baru z 27-letnim chłopakiem, wskoczyła na scenę i zaczęła tańcować z odsłoniętym biustem... Wszystko się nagrało! Madonna nie przyszła w to miejsce przypadkowo. Jak zapewnia na Instagramie, jej szalony występ-niespodzianka odbył się w szczytnym charytatywnym celu. "Pokazała młodym ludziom, jak to się robi" - komentuje "The Sun". Hit czy kit? Czy podoba ci się taniec 63-letniej Madonny, a może jesteś oburzony? Głosuj w naszej sondzie!

Madonna pokazała, że nadal jest królową skandali! 63-letnia gwiazda zrobiła swoim fanom w Nowym Jorku niespodziankę. Ufarbowała włosy na niebiesko i przyszła do nowojorskiego "Boom Boom Boom" ze swoim aktualnym partnerem, Ahlamalikiem Williamsem (27 l.). Jak się okazało, fanów czekał koncert! Ale nie taki zwyczajny, tylko wyjątkowo śmiały - nawet jak na królową popu. Madonna wskoczyła na scenę i zaczęła tańcować z odsłoniętym biustem... "Zasłaniała" go tylko całkowicie prześwitująca siateczka. "Pokazała młodym ludziom, jak to się robi" - komentuje "The Sun". Hit czy kit?

NIE PRZEGAP: Sekretne spotkanie księcia! To nie spodoba się Meghan Markle

Tak czy inaczej Madonna nie przyszła w to miejsce przypadkowo. Jak zapewnia na Instagramie, jej szalony występ-niespodzianka odbył się w szczytnym charytatywnym celu. Koncert był elementem Pride Week, czyli tygodnia imprez związanych z osobami LGBT, od dawna wspieranymi przez Madonnę. Przy okazji występu były zbierane pieniądze na organizacje związane z tym ruchem. Udało się uzbierać 150 tysięcy dolarów.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzysz jak książę William nazwał Meghan Markle. Teraz się wściekł!

Sonda
Czy podoba ci się występ Madonny?

Czy znasz najbardziej szalone plotki o gwiazdach?

Pytanie 1 z 10
Który gwiazdor miał uprawiać seks z chomikiem?
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE