65-letnia Madonna przedstawiła 29-letniego kochanka synowi! Tylko sześć lat starszy

i

Autor: Shutterstock/ Instagram @_joshpopper

Gwiazda szaleje dalej!

65-letnia Madonna przedstawiła 29-letniego kochanka synowi! "Tylko sześć lat starszy"

2023-08-22 13:10

Robi się poważnie? Madonna (65 l.) przedstawiła najstarszemu synowi swojego młodego młodszego o 36 lat chłopaka. Rocco Richie (23 l.) jest od nie go tylko sześć lat młodszy. Znaleźli wspólny język? Poznaj historię najnowszej miłości Madonny! Joshua Popper (29 l.) stał jej się szczególnie bliski, odkąd opiekował się nią, gdy wylądowała na intensywnej terapii.

65-letnia Madonna spotyka się z 29-letnim bokserem na poważnie?! Gwiazda przedstawiła 29-letniego Joshuę Poppera swojemu 23-letniemu synowi

Madonna (65 l.) jest znana z tego, że w miłości nie zamierza przejmować się swoim wiekiem. Podrywa znacznie młodszych mężczyzn, a oni najwyraźniej jej nie odmawiają. W marcu zrobiło się głośno o tym, że sławna piosenkarka znudziła się 23-letnim modelem i rzuciła go dla 29-letniego... boksera. Kochankiem Madonny jest teraz Joshua Popper (29 l.), właściciel siłowni na Manhattanie i trener jej dzieci. Początkowo wydawało się, że ta miłość nie przetrwa. Jednak Joshua sprawdził się jako partner życiowy do tego stopnia, że gwiazda nadal trwa u jego boku. W lipcu nieprzytomna gwiazda trafiła na oddział intensywnej terapii i walczyła o życie. Jak pisze teraz "The Sun", bokser był dla niej prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach. Nie dziwota, że gwiazda postanowiła wznieść ten związek na wyższy poziom.

Madonna spotyka się z coraz młodszymi mężczyznami. Którzy tancerze i modele byli jej kochankami? Kto był mężem Madonny?

Według "The Sun" Madonna przedstawiła najstarszemu synowi swojego młodszego o 36 lat chłopaka. Rocco Richie (23 l.) jest od niego tylko sześć lat młodszy. Znaleźli wspólny język? A może będzie z tego kolejny ślub?! Madonna była już dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Sean Penn (63 l.), para pobrała się w 1985 roku, a rozwiodła w 1989. Następnie piosenkarka wyszła za reżysera Guya Ritchiego (54 l.) i była jego żoną w latach 2000-2008. Następnie rzuciła się w wir romansów z dwudziestokilkulatkami. Spotykała się przez trzy lata z tancerzem Ahlamalikiem Williamsem (29 l.), modelem Andrew Darnellem (24 l.) czy tancerzem Brahimem Zaibatem (23 l.).

Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?
Madonna trafiła do szpitala
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany