Adele odwołała koncerty, bo nie chciała FRUWAĆ nad brzydkim BASENEM?!

2022-01-25 9:22
Adele odwolała koncerty bo nie chciała fruwać nad basenem na scenie
Autor: Instagram Adele czeka na kolejnego potomka?

Nowe, szokujące plotki na temat skandalu z Adele w roli głównej! Raz po raz pojawiają się zakulisowe informacje o tym, co tak naprawdę sprawiło, że gwiazda w ostatniej chwili odwołała swoją serię koncertów w Las Vegas. Kolejne osoby twierdzą, że to kaprysy Adele doprowadziły do katastrofy. Teraz ktoś opowiada o kłótni, która przelała kielich, czy raczej basen goryczy!

Wizerunek Adele jeszcze kilka dni temu był nieskazitelny. Brytyjska megagwiazda w jednej chwili zraziła jednak do siebie miliony fanów, a teraz świat obiegają kolejne relacje współpracowników, którzy opowiadają o kaprysach Adele i jej zachowaniu diwy. Podobno to właśnie działania Adele doprowadziły do katastrofy, jaką było odwołanie serii koncertów w Las Vegas na 24 godziny przed pierwszym występem. Według "The Sun" piosenkarce zaoferowano 2,7 miliona złotych za noc, a najdroższe bilety kosztowały nawet ponad 120 tysięcy złotych. Jednak Adele w ostatniej chwili ogłosiła, że wszystko zostaje odwołane, bo połowa jej ekipy ma Covid-19 i to spowodowało niemożliwe do przezwyciężenia trudności logistyczne. Koncerty mają zostać przełożone. Sieć aż wrze od plotek o tym, co naprawdę zaszło za kulisami. Kolejne przecieki publikuje znowu "The Sun". Osoba z produkcji show ujawniła, że kroplą, która przelała kielich goryczy, była kłótnia o... basen na scenie.

NIE PRZEGAP: Zaniósł MARTWEGO wuja na pocztę i twierdził, że żyje! Chciał pobrać emeryturę

NIE PRZEGAP: Książę ZNĘCAŁ się nad pracownikami? Kilkanaście skarg do królowej

Sonda
Czy zachowanie Adele było nieprofesjonalne?

Adele miała zaśpiewać jedną z piosenek unosząc się nad wodą. W tym celu na scenie zainstalowano basen i dźwig mający unieść gwiazdę do góry, stwarzając iluzję lewitacji. Podobno gdy Adele zobaczyła dekoracje, wpadła w szał. Powiedziała, że wszystko to wygląda jak "baggy old pond", co można przetłumaczyć mniej więcej jako "stare, niechlujne bajoro" i stanowczo odmówiła wejścia na scenę. Wcześniej Radar Online, powołując się na tajemniczy Instagramowy profil Deuxmoi cytował wypowiedź kogoś z pracowników: "Adele odwołała rezydencję przez Covid, ale tak naprawdę ona nienawidzi wszystkich kreatywnych osób i wiecznie zmienia cały scenariusz show". Podobne ustalenia cytuje "Daily Mail": "Ekipa pracowała 18 godzin na dobę, ale ona nie przestawała dodawać nowych rzeczy i odwoływać innych" - uważa inne źródło.

NIE PRZEGAP: Mają już ponad MILIARD fanów! Kardashianki królują w internecie

NIE PRZEGAP: Adele OKŁAMAŁA fanów?! Nie zgadniesz, czego zażądała

Podobno Adele zażądała, by w sali Colosseum zamontować całkiem inny system dźwiękowy na miejsce obecnego, choć istniejący był najnowocześniejszy i wystarczająco dobry dla takich kapryśnych gwiazd, jak Celine Dion czy Mariah Carey. Chciała też większego ekranu.

Galeria poniżej: Adele odwolała koncerty bo nie chciała fruwać nad basenem na scenie

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE