Książę ZNĘCAŁ się nad pracownikami? Kilkanaście skarg do królowej

2022-01-25 6:00
Książę znęcał się nad pracownikami? Jest już 12 skarg do krolowej!
Autor: AP Książę znęcał się nad pracownikami? Jest już 12 skarg do krolowej!

Na głowę księcia Andrzeja spadają coraz to nowe gromy! Upadły syn królowej Elżbiety II przez seksaferę stracił niedawno tytuł Jego Królewskiej Wysokości, wyprzedaje się też z nadzieją opłacenia milczenia kobiety, która oskarża go o zmuszanie do seksu w czasach, gdy była nieletnia. A teraz dawni pracownicy zebrali się, by opowiedzieć o tym, że książę znęcał się nad nimi.

Nie ma dnia bez kolejnego skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Sytuacja znów zaognia się z powodu księcia Andrzeja. Ale nie tylko. Bo dawni pracownicy twierdzą, że upadły syn królowej jeszcze przed wybuchem seksafery znęcał się nad nimi, a liczne skargi słane do pałacu nic nie dawały... Czyżby królowa lub jej doradcy zamiatali pod dywan grzeszki i grzechy księcia Andrzeja? Z takimi szokującymi stwierdzeniami poszedł niedawno do telewizji były książęcy ochroniarz Paul Page, pracujący w szeregach Royal Protection Command od 1998 do 2004 roku. W dokumencie ITV "Ghislaine, Prince Andrew and the Paedophile" mężczyzna twierdzi, że "przynajmniej tuzin" skarg na zachowanie księcia Andrzeja wobec pracowników wpłynął do pałacu, ale nikt nic z tym nie zrobił. "Pałac ma problem, ponieważ istnieją dowody na to, że Andrzej zachowywał się apodyktycznie i wypowiadał się agresywnie" - mówi Page. Podaje przykład sytuacji, w której ochrona nie chciała wpuścić do pałacu pewnej kobiety, ponieważ nie dopełniono wszystkich formalności związanych z wizytą.

NIE PRZEGAP: SZOK w rodzinie królewskiej! Księżna Kate w armii, będzie pułkownikiem

NIE PRZEGAP: Wywiad ujawnia, co Putin chce zrobić z Ukrainą. To może zaskoczyć

Sonda
Czy doświadczyłeś kiedyś mobbingu w miejscu pracy lub na uczelni?

Andrzej miał wtedy nazwać ochroniarza, kolegę Paula Page'a, "grubą piz.. o spasionej d...". Wcześniej głośno było o innej wypowiedzi Page'a. Ochroniarz ujawnił, że Andrzej trzymał na łóżku kilkadziesiąt pluszowych misiów i wpadał w szał, gdy ktoś nieco zmieniał ich ułożenie. Niedawno była pałacowa pokojówka Charlotte Briggs opowiadała, że książę kazał jej biec z drugiego końca pałacu, by poprawić zasłonę, podczas gdy sam siedział tuż obok niej, wrzeszcząc przy tym: "Czy ty k... nie umiesz nigdy niczego zrobić dobrze?!". Pałac na razie nie skomentował tych doniesień, podobnie jak książę Andrzej.

NIE PRZEGAP: Książę Harry chce pozwać brytyjskie władze! Żąda ochrony policji

NIE PRZEGAP: Szok! Książę William z ojcem ZABRALI księciu tytuły. Jest "prywatnym obywatelem"

QUIZ. Prawda czy fałsz? Ósme pytanie spędzi ci sen z powiek!

Pytanie 1 z 15
Saturn jest największą planetą Układu Słonecznego
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE