Książę Harry chce pozwać brytyjskie władze! Żąda ochrony policji

2022-01-17 6:16
Meghan Markle i książę Harry
Autor: AP Meghan Markle i książę Harry

Nieprawdopodobny zwrot akcji w sprawie księcia Harry'ego i Meghan Markle! Jak informuje "Daily Mail", uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej przygotował już pozew przeciwko... brytyjskim władzom. Uważa, że mimo dobrowolnej rezygnacji z obowiązków w rodzinie królewskiej nadal powinna mu przysługiwać ochrona policji na Wyspach.

Brytyjczycy zapewne przecierają teraz oczy ze zdumienia! A prasa grzmi: "bezwstydny hipokryta!". Tak przynajmniej napisał o księciu Harrym Piers Morgan, jego najbardziej zagorzały krytyk na Wyspach. Ma rację? Coś w tym jest, bo jak informuje "Daily Mail", uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej przygotował już pozew przeciwko brytyjskim władzom. Uważa, że mimo dobrowolnej rezygnacji z obowiązków w rodzinie królewskiej, na Wyspach nadal powinna mu przysługiwać ochrona policji. Trzeba przyznać, że Harry - według brytyjskich dziennikarzy - zaoferował opłacenie ochraniających go funkcjonariuszy, jednak - mimo ogromnego majątku - nie zdecydował się na wynajęcie prywatnej firmy ochroniarskiej.

NIE PRZEGAP: Szok! Książę William z ojcem ZABRALI księciu tytuły. Jest "prywatnym obywatelem"

NIE PRZEGAP: Putin uwięzi modelkę! Rozebrała się do naga pod świątynią

Tymczasem pojawiają się doniesienia o tym, że królowa Elżbieta II ani myśli ugiąć się pod żądaniami księcia Harry'ego i ułatwiać mu dostępu do policyjnej ochrony. Dla brytyjskiej monarchini jest jasne, że jeżeli książę Harry i Meghan Markle odeszli ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej, to muszą w kwestii ochrony radzić sobie sami. Harry twierdzi zaś, iż bez policyjnej ochrony nie jest w stanie zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwa w razie pobytu na Wyspy. Kto wie, może Harry i Meghan planują wielki powrót i to dopiero początek ich żądań?!

NIE PRZEGAP: Księżna Kate nie wytrzymała! Wiadomo, co naprawdę myśli o Meghan Markle

NIE PRZEGAP: Królowa chodzi z TORBĄ MĄKI na głowie! Szok w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy Harry i Meghan powinni dostać ochronę policji w Anglii?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE