Putin uwięzi modelkę?! Rozebrała się do naga pod świątynią

2022-01-14 9:45
Putin uwięzi modelkę! Rozebrała się do naga pod świątynią
Autor: Twitter Putin uwięzi modelkę! Rozebrała się do naga pod świątynią

Kolejny nagi skandal w Rosji! Modelka rozebrała się całkowicie do naga i zaczęła pozować do zdjęć pod Cerkwią Opieki Matki Bożej w Moskwie. Teraz Polina Murugina (24 l.) w pośpiechu kasuje fotki, ale, jak przecież wiadomo nie od dziś, w sieci nic nie ginie. Tymczasem w Rosji można iść do więzienia za obrazę uczuć religijnych, a polowanie Kremla na pozujących pod świątyniami influenserów nasila się!

Chciała wywołać skandal i zwrócić na siebie uwagę, ale teraz zamiast na pierwszych stronach gazet może wylądować w rosyjskim więzieniu. Niejaka Polina Murugina (24 l.) rozebrała się całkowicie do naga i zaczęła pozować do zdjęć pod Cerkwią Opieki Matki Bożej w Moskwie. Zdjęcie wytatuowanej od stóp do głów Rosjanki stało się niezwykle popularne w sieci, aż w końcu ktoś zgłosił wybryk influenserki na policję. Tymczasem od 2013 roku w Rosji można iść do więzienia za obrazę uczuć religijnych. 

NIE PRZEGAP: Szok! Książę William z ojcem ZABRALI księciu tytuły. Jest "prywatnym obywatelem"

NIE PRZEGAP: 49-letnia Heidi Klum sfilmowana BEZ STANIKA ze sławnym raperem!

Jeśli Polina zostanie aresztowana i uznana winną takiej obrazy, grozi jej nawet rok pozbawienia wolności lub grzywna w wysokości około 16 tysięcy złotych! Jak podkreśla brytyjski "Daily Star", który nagłośnił sprawę Rosjanki, polowanie Kremla na pozujących pod świątyniami influenserów nasila się. Niedawno za kratkami wylądowała para z Tadżykistanu, która urządziła sobie śmiałą sesję zdjęciową pod katedrą św. Bazylego w Moskwie.

W galerii poniżej zobacz zdjęcia Poliny Muruginy

Było też głośno o modelce, która pokazała piersi pod jeszcze inną świątynią i potem grożono jej śmiercią. Obraza uczuć religijnych jest teoretycznie karana więzieniem także w Polsce. Zgodnie z artykułem 196 Kodeksu Karnego: „Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

NIE PRZEGAP: Mocne żądania Rosji! Chodzi także o Polskę. Jest odpowiedź NATO

NIE PRZEGAP: Donald Trump powiedział, co myśli o szczepieniach! Padły mocne słowa

Sonda
Czy obraza uczuć religijnych powinna być karana?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdobądź choć 5/10, by móc spojrzeć na siebie w lustrze

Pytanie 1 z 10
Które z tych miast jest obecnie DRUGIE pod względem liczby ludności w naszym kraju?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Putina, Rosji i Ukrainy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE