Agent gwiazd walczy o życie! Pijany Polak spowodował wypadek

2021-11-28 21:18
Johnny Carera
Autor: Facebook Johnny Carera

Sławny agent kolarskich gwiazd walczy o życie po poważnym wypadku samochodowym! Johnny Carera (56 l.) leży na oddziale intensywnej terapii po tym, jak jego auto zderzyło się z ciężarówką na polskich numerach rejestracyjnych. Według włoskich mediów Polak był pijany i jechał pod prąd autostradą pod Mediolanem.

Dramatyczny wypadek na włoskiej autostradzie po Mediolanem! Ucierpiała postać ważna dla świata sportu. Chodzi o agenta kolarskich gwiazd, w tym chociażby Tadeja Pogačara, Vincenzo Nibaliego, Elisy Balsamo. Johnny Carera (56 l.) leży na oddziale intensywnej terapii po tym, jak jego Porsche zderzyło się z ciężarówką na polskich numerach rejestracyjnych. Według "La Repubblica" Polak był pijany i jechał pod prąd autostradą A4 pod Mediolanem. " Johnny Carera miał wypadek samochodowy. Został zabrany do szpitala i obecnie prognozy co do jego stanu zdrowia są niepewne. Będziemy was informować" - głosi oświadczenie " A&J All Sports", agecji, dla której pracuje Carera.

NIE PRZEGAP: Najgorszy wariant koronawirusa w Europie! Gdzie pojawił się Omikron?

NIE PRZEGAP: Ginekolog leczył seksem! Wmawiał kobietom, że szczepi penisem

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

W jakim stanie jest Johnny Carera? Stan agenta kolarskich gwiazd jest określany jako bardzo poważny, wiadomo, że ma obrażenia głowy, kręgosłupa i kończyn. A co z Polakiem, który spowodował wypadek? Również trafił do szpitala, jednak jego obrażenia w przeciwieństwie do obraże poszkodowanego agenta nie są poważne.

NIE PRZEGAP: Dziwne przemówienie premiera! "Świnka Peppa jest geniuszem!"

NIE PRZEGAP: Joe Biden wyrzuci z pracy Kamalę Harris?! "Wypadła z łask"

Pijany kierowca ukraińskiego busa jechał pod prąd na autostradzie i spowodowała wypadek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE