Amerykański dyplomata odurzał i gwałcił! Już 23 ofiary

2021-07-27 17:00
Brutalny gwałt na osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. Młoda pielęgniarka zmarła
Autor: pixabay Brutalny gwałt na osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. Młoda pielęgniarka zmarła

Szokujące ustalenia w sprawie byłego już amerykańskiego dyplomaty! Brian Jeffrey Raymond (45 l.) został aresztowany w Meksyku po tym, jak przechodnie zawiadomili policję o nagiej kobiecie, która wzywała pomocy stojąc na balkonie w apartamencie dyplomaty. Mężczyzna pracował dla amerykańskich władz przez 23 lata w kilku różnych krajach, nie tylko w Meksyku.

Elegancki, miły i przystojny, do tego pracownik amerykańskiej ambasady - nic dziwnego, że Brian Jeffrey Raymond (45 l.) nie miał kłopotu z umawianiem się na randki. Jego przyszłe ofiary nie przypuszczały, co może je spotkać, kiedy zjedzą kolację w towarzystwie dyplomaty z Kalifornii. Mężczyzna tak naprawdę był bezwzględnym gwałcicielem, który odurzał kobiety, rozbierał je i gwałcił, a wszystko to fotografował i filmował. Działał przez kilkanaście lat. Pracował dla amerykańskich władz przez 23 lata w kilku różnych krajach, a wpadł w Meksyku. Przechodnie w zeszłym roku zawiadomili policję o nagiej kobiecie, która wzywała pomocy stojąc na balkonie w apartamencie dyplomaty. 

NIE PRZEGAP: Putin zlikwiduje internet! Rosja przeprowadziła pierwsze testy

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II i Meghan przerażone! Brat księżnej w Big Brotherze

Ostatecznie Raymond został aresztowany. Policja znalazła w jego apartamentach 479 zdjęć i filmów przedstawiających nagie, nieprzytomne kobiety i dyplomatę podczas molestowania i gwałtów. Materiał dowodowy pozwolił na udowodnienie mężczyźnie ataków na aż 23 kobiety. Może zostać skazany nawet na dożywocie.

NIE PRZEGAP: Britney Spears pokazała NAGIE piersi! Szok na Instagramie

NIE PRZEGAP: Lady Gaga prawie naga! Ubrała się w łańcuchy

Podejrzany o próbę gwałtu i usiłowanie uprowadzenia 11-letniej dziewczynki już w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE