Britney Spears pokazała NAGIE piersi! Szok na Instagramie

2021-07-26 9:00
Britney Spears
Autor: INSTAGRAM Britney Spears

Co tam się wydarzyło?! Britney Spears upojona niedawnym triumfem sądowym naprawdę zaszalała! Piosenkarka postanowiła wrzucić na Instagrama najbardziej śmiałe zdjęcie w całej karierze. Widać niemal wszystko! Britney Spears pokazała nagie piersi. Wcześniej zrobiła krok milowy na drodze do uwolnienia się spod kurateli ojca. Sąd orzekł, że ubezwłasnowolniona od 13 lat piosenkarka może sama wybrać sobie prawnika.

Britney Spears naprawdę zaszalała! Legendarna piosenkarka dała się ponieść gorącym emocjom. Tak seksownych fotek jeszcze nigdy nie pokazywała! Piosenkarka postanowiła wrzucić na Instagrama najbardziej śmiałe zdjęcie w całej swojej karierze. Widać niemal wszystko! Britney Spears pokazała swoim fanom nagie piersi. Na najnowszym zdjęciu Britney Spears widizmy ją stojącą na tle przyrody w dżinsowych szortach i... niczym więcej. Britney na zdjęciu trzyma biust w rękach, praktycznie wcale go nie zasłaniając. Sutki gwiazda zasłoniła jedynie rysunkowymi gwiazdkami... Najwyraźniej Britney Spears postanowiła świętować w taki sposób sądowy triumf, jaki niedawno odniosła w Los Angeles. To kamień milowy na drodze do wolności od kurateli jej chciwego ojca!

NIE PRZEGAP: Zemsta królowej Elżbiety II na księciu? Tron może być stracony

NIE PRZEGAP: PILNE. Ojciec POZYWA księżną! Będzie walczyć w sądzie z Meghan i księciem

Britney Spears w 2008 roku przeżyła głośne załamanie nerwowe. Zmagała się z uzależnieniem od używek i leków. Wtedy ojciec gwiazdy został uczyniony w świetle prawa jej "konserwatorem", co oznacza, że Britney została ubezwłasnowolniona. James Spears od tamtej pory zarządza jej 60-milionową fortuną, a także całym życiem. Britey walczy o zniesienie przydługiej kurateli. Twierdzi, że ojciec podaje jej pod przymusem środki antykoncepcyjne i nie pozwala pójść do fryzjera. Ostatnio sędzia wreszcie zgodził się, by Britney Spears sama wybrała sobie prawnika. Zdaniem komentatorów, w tym tych z "New York Post", to otwiera 40-letniej dziś Britney Spears drogę do uwolnienia się spod trwającej od 13 lat prawnej kurateli własnego ojca.

NIE PRZEGAP: Lady Gaga prawie naga! Ubrała się w łańcuchy

NIE PRZEGAP: 12-latka urodziła dziecko 24-latkowi! Szokujące zdjęcia

Hotplota.pl: Britney Spears chudnie, a Gigi Hadid tyje na kwarantannie; Emma Watson zakochana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE