Zemsta królowej Elżbiety II na księciu? Tron może być stracony

2021-07-26 6:14
Królowa Elżbieta II wybrała się na Royal Ascot
Autor: Rex Features/East News Królowa Elżbieta II wybrała się na Royal Ascot

Królowa Elżbieta II postanowiła zemścić się na księciu Harrym i Meghan Markle tak, by cały świat zobaczył ich upokorzenie? Na to wygląda, bo w brytyjskiej rodzinie królewskiej nic nie dzieje się przypadkowo i wszystko określane jest protokołem. Księcia i Meghan spotkał afront, który może być odpowiedzią na wiadomość o tym, iż książę Harry pisze autobiografię, w której nadal będzie ujawniał kulisy życia w pałacu. O co chodzi?

Królowa brytyjska rozważa całkowite wykluczenie księcia Harry'ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej? To możliwe, bo brytyjskie media zauważyły pewien szokujący szczegół mogący wskazywać na bezprecedensową zemstę Elżbiety II. Teraz cały świat widzi ich upokorzenie!Przypadek? To niemal wykluczone, bo w brytyjskiej rodzinie królewskiej nic nie dzieje się przypadkowo i wszystko określane jest protokołem - zwłaszcza to, co widnieje na oficjalnej stronie internetowej Pałacu Buckingham. Księcia i Meghan spotkał zaś na tej stronie prawdziwy afront, który może być odpowiedzią na wiadomość o tym, iż książę Harry pisze autobiografię, za którą dostanie 20 milionów dolarów i w której nadal będzie ujawniał kulisy życia w pałacu. A chodzi o listę sukcesji, na któej widnieją kolejni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej uprawnieni do przejęcia tronu po Elżbiecie II. Co znajduje się na tej liście?

NIE PRZEGAP: PILNE. Ojciec POZYWA księżną! Będzie walczyć w sądzie z Meghan i księciemNIE PRZEGAP: Wielka zemsta na królowej Elżbiecie II i księżnej Kate! Meghan uknuła plan

Otóż nadal nie ma na niej Lilibet Diany Mountbatten-Windsor, córki księcia Harry'ego i Meghan Markle. Chociaż Lilibet urodziła się 4 czerwca i minęło od tamtej pory już siedem tygodni, próżno szukać jej na liście kolejkowej do brytyjskiego tronu. Jest tam jej brat Archie, który przyszedł na świat jeszcze w czasach, gdy Harry i Meghan mieszkali w pałacu. A przecież gdy urodził się książę Louise, syn Kate i Williama, został dodany na listę po zaledwie 12 dniach. Nawet Lucas syn Zary Tindall, mimo niższej pozycji w rodzinie otrzymał swój wpis na 22 miejscu bez zwłoki. Co z Lilibet? Na pierwszym miejscu listy znajduje się książę Karol, na drugim William. Harry jest szósty.

NIE PRZEGAP: Sekretarz generalny episkopatu umawiał się na gejowski seks! Skandal w Kościele

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE