Sekretarz generalny episkopatu umawiał się na gejowski seks! Skandal w Kościele

2021-07-23 10:00
Skandal w Kościele! Sekretarz episkopatu chodził do gejowskich barów
Autor: materiały prasowe Skandal w Kościele! Sekretarz episkopatu chodził do gejowskich barów

Seks skandal w amerykańskim kościele katolickim! Sekretarz generalny Amerykańskiej Konferencji Biskupów Katolickich (USCCB), najwyższy rangą amerykański hierarcha chodził po gejowskich barach i latami codziennie korzystał z aplikacji randkowej dla gejów. Nie były mu obce eleganckie domy schadzek w USA... Nie odmawiał sobie gorących randek nawet podczas wyjazdów służbowych w kościelnych sprawach. Wszystko to ujawnił katolicki portal The Pillar, a monsignor Jeffrey Burrill bynajmniej nie zaprzecza, tylko podaje się do dymisji.

Wydawał się szacownym kapłanem z przyprószoną siwizną głową. Kto by pomyślał, że prywatnie sekretarz generalny Amerykańskiej Konferencji Biskupów Katolickich (USCCB), najwyższy rangą amerykański hierarcha, nie może żyć bez aplikacji randkowych dla gejów?! A przecież USCCB surowo krytykowała politykę Joe Bidena przychylną wobec homoseksualistów... Hipokryzję monsignora Jeffreya Burrilla obnażył katolicki portal The Pillar, powołując się na dane "uzyskane od usługodawcy i potwierdzone przez niezależną firmę konsultingową". Jak się okazuje, telefon szacownego hierarchy logował się dosłownie każdego dnia w aplikacji randkowej dla gejów Grindr.

NIE PRZEGAP: PILNE. Ojciec POZYWA księżną! Będzie walczyć w sądzie z Meghan i księciem

NIE PRZEGAP: Politycy POBILI się w telewizji! To był nokaut, jeden stracił przytomność. WIDEO

Działo się tak nawet wtedy, gdy lokalizacja telefonu wskazywała na to, iż Jeffrey Burrill przebywał akurat w podróży służbowej w kościelnych sprawach, w biurze sekretariatu episkopatu lub należącej do tej instytucji rezydencji. Napalony duchowny chodził też po gejowskich barach i domach schadzek. Jeśli wszystkie te dane są prawdziwe, to wygląda na to, że hierarcha był uzależniony od seksu. Jeffrey Burrill pełnił funkcję Sekretarzem Generalnym Konferencji Biskupów Katolickich USA od jesieni ubiegłego roku. W ostatni wtorek po ujawnieniu seks skandalu złożył rezygnację.

NIE PRZEGAP: 12-latka urodziła dziecko 24-latkowi! Szokujące zdjęcia

NIE PRZEGAP: Złote SEDESY w rezydencji szefa drogówki! Wszystko za łapówki

Policja na mszy w Poznaniu! Ksiądz wyprowadzony w kajdankach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE