12-latka urodziła dziecko 24-latkowi! Szokujące zdjęcia

2021-07-23 9:00
12-latka urodziła dziecko 24-latkowi! Szok w Oklahomie
Autor: materiały policji 12-latka urodziła dziecko 24-latkowi! Szok w Oklahomie

Szokujące wydarzenia na porodówce w Stanach Zjednoczonych! Przyjechała tam para, która zdumiała lekarzy - a potem policjantów. 24-letni mężczyzna przywiózł do szpitala będącą w zaawansowanej ciąży 12-letnią dziewczynkę. Otwarcie twierdził, że 12-latka to jego dziewczyna i że jest dumny z dziecka, które lada moment przyjdzie na świat. Mieszkaniec Oklahomy zupełnie nie rozumiał, dlaczego medycy wezwali funkcjonariuszy. Został zatrzymany i odpowie za gwałt. Co stało się z 12-latką i jej dzieckiem?

12-latka urodziła dziecko w Stanach Zjednoczonych! Ale to nie wszystko. Dziewczynka będąca w zaawansowanej ciąży została przywieziona na porodówkę w centrum medycznym w Hilcrest w Oklahomie przez dwukrotnie starszego mężczyznę. Juan Miranda-Jara (24 l.) bez ogródek przyznał, że jest ojcem dziecka 12-latki. 24-letni mężczyzna mówił, że jest dumny z dziecka, które lada moment przyjdzie na świat. Mieszkaniec Oklahomy zupełnie nie rozumiał, dlaczego medycy wezwali funkcjonariuszy. Twierdzi, że nie wiedział, że w Oklahomie seks z osobą poniżej 16 roku życia uznawany jest automatycznie za gwałt.

NIE PRZEGAP: PILNE. Ojciec POZYWA księżną! Będzie walczyć w sądzie z Meghan i księciem

NIE PRZEGAP: Politycy POBILI się w telewizji! To był nokaut, jeden stracił przytomność. WIDEO

Mężczyzna ku swojemu zdumieniu został zatrzymany i odpowie za gwałt. Tymczasem 12-latka urodziła zdrową dziewczynkę i została wypisana do domu. Teraz policja i prokuratura badają, jak do tego wszystkiego doszło. 24-latek w ogóle nie krył się ze swoim "związkiem", a w mediach społecznościowych zamieszczał szokujące zdjęcia z 12-latką, w tym z przyjęcia "baby shower" pełnego różowych balonów. Rodzina mężczyzny zdawała sobie sprawę z wieku jego "partnerki", ale nikt nie zareagował.

NIE PRZEGAP: Złote SEDESY w rezydencji szefa drogówki! Wszystko za łapówki

NIE PRZEGAP: Wielka zemsta na królowej Elżbiecie II i księżnej Kate! Meghan uknuła plan

10 owoców i warzyw, które służą ciąży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE