Andrea ma największe usta świata! Teraz chce także największych piersi. Te zdjęcia szokują!

i

Autor: mediadrumimages/AndreaEmilovaIva/Media Drum/East News Andrea ma największe usta świata! Teraz chce także największych piersi. Te zdjęcia szokują!

Miłośniczka operacji idzie na rekord

Andrea ma największe usta świata! Teraz chce także największych piersi. Te zdjęcia szokują!

2022-12-07 10:30

Oto najnowsza gwiazda świata ekstremalnych operacji plastycznych! Andrea Ivanova (24 l.) z Bułgarii idzie na rekord. Chociaż jej twarz już teraz wygląda szokująco, to nie jest jej ostatnie słowo. Jak przekonuje Andrea, choć już teraz ma największe usta na ziemskim globie, to w te Święta Mikołaj przyniesie jej kolejną porcję wypełniaczy. Te usta będą jeszcze większe! A potem przyjdzie kolej na biust...

Andrea z Bułgarii ma największe usta na świecie. Na Boże Narodzenie powiększy je po raz dwudziesty siódmy. Jej zdjęcia szokują

Ofiary operacji plastycznych u jednych wywołują śmiech, u drugich współczucie. Wiele takich osób cierpi na tak zwaną dysmorfobię, czyli ma zaburzony obraz własnego ciała. Anorektyczkom wydaje się, że są nadal otyłe, zoperowanym wielokrotnie właścicielkom wielkich, sztucznych biustów, że nadal mają za małe piersi. Jak widać, tego typu zaburzenie może dotyczyć również ust. Oto najnowsza gwiazda świata ekstremalnych operacji plastycznych! Andrea Ivanova (24 l.) z Bułgarii idzie na rekord. Chociaż jej twarz już teraz wygląda szokująco, to nie jest jej ostatnie słowo. Jak przekonuje Andrea, chociaż już teraz ma największe usta na ziemskim globie, to w te Święta Mikołaj przyniesie jej kolejną porcję wypełniaczy, by mogła powiększyć sobie wargi po raz... dwudziesty siódmy. W dodatku Andrea Ivanova nie zamierza poprzestać na powiększaniu ust i w następnej kolejności zabierze się za piersi, oczywiście już teraz powiększone do wielkich rozmiarów. "Uwielbiam twoje usta, są piękne!" - pisze niektórzy jej obserwatorzy na Instagramie. "Niech ktoś ją wreszcie zabierze do psychiatry!" - piszą inni.

Kto ma największe sztuczne piersi świata? Chwyćcie się krzesła, zanim klikniecie w ten link!

Kto jest właścicielką największych sztucznych piersi świata? Od paru lat niekwestionowaną królową monstrualnych silikonów jest niejaka Beshine z Niemiec. Tutaj jest jej oficjalna strona internetowa, pisaliśmy o niej już siedem lat temu. Wtedy Beshine opowiadała, że jej wypełniony silikonem biust ma rozmiar 202ZZZ, co czyni ją rekordzistką Guinnessa. Te piersi ważą niemal po 17 kilogramów każda. Choć to niewiarygodne, zaczynała od miseczki A. Za właścicielkę największych naturalnych piersi świata uważa się Annie Hawkins-Turner (65 l.) ze Stanów Zjednoczonych. Annie ma 170 cm wzrostu i waży 152 kg, a jej rozmiar stanika to 102ZZZ.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto przeszedł operację plastyczną?

Czyje to piersi?

Pytanie 1 z 7
To dekolt...
Zdjęcie
Kinga Zapadka, uczestniczka programu "40 kontra 20", szczerze o operacjach plastycznych | Gwiazdy bez maski
Nasi Partnerzy polecają