Aquaman i gwiazda "Bill Cosby Show" się rozwodzą. Powód jest zaskakujący! [ZDJĘCIA]

2022-01-13 15:34
Aquaman i gwiazda Bill Cosby Show rozstają się po 16 latach. Wszystko przez... zmiany sejsmiczne
Autor: EAST NEWS Jason Momoa i Lisa Bonet byli razem 16 lat

Jason Momoa (42 l.) i Lisa Bonet (54 l.) poinformowali, że kończą związek. Para, która spędziła ze sobą 16 lat, w tym 4 w małżeństwie, twierdzi, że nadal się kocha, a jednocześnie chce się "nawzajem uwolnić". Jaki jest powód ich rozstania? Zmiany, wynikające z życia w czasach transformacji. "Rewolucja, która się dzieje, nie ominęła naszej rodziny" - piszą byli kochankowie.

Jedna z najgorętszych par show biznesu się rozstaje! Przystojny Jason Momoa, znany między innymi z ról Aquamena, czy Khala Drogo z "Gry o tron" ogłosił wraz z byłą już partnerką, piękną Lisą Bonet (jako nastolatka występowała w "Bill Cosby Show"), że kończą małżeństwo. Informacja zszokowała fanów, bo związek Momoy i starszej od niego o 12 lat Bonet, trwał 16 lat i uchodził za wzorowy. Byli kochankowie we wspólnym oświadczeniu stwierdzili jednak, że mimo iż wciąż się kochają,  postanowili dać sobie przestrzeń i "uwolnić się nawzajem", a rozstanie oficjalnie ogłosili dlatego, by rozejść się uczciwie i z godnością. „Wszyscy doświadczyliśmy tego czasu transformacji. Dzieje się rewolucja, która nie ominęła też naszej rodziny… Odczuwamy i wyrastamy ze zmian, jakie właśnie zachodzą” - cytuje oświadczenie pary "Daily Mail". 

CZYTAJ TAKŻE: Madonna pobita? 63-letnia gwiazda opublikowała szokujące zdjęcia!

Hotplota.pl: Jason Momoa ratuje lokalną knajpkę; Ile wydaje Kylie Jenner?

Romansem Momoy i Bonet swego czasu żył cały filmowy świat. On podobno zakochał się w niej bez pamięci na długo zanim ją poznał. Mają razem dwoje dzieci: 14-letnią córkę Lolę i 13-letniego syna Nakoa-Wolfa. Lisa Bonet ma także córkę ze związku z Lennym Kravitzem. Zjawiskowa Zoë Kravitz (33. l.) poszła w ślady mamy i rozwija swoją karierę aktorską. 

CZYTAJ TAKŻE: To już PLAGA! Chrząszcze niszczą dachy i zatykają wentylację. Komisariat do remontu!

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE