Awantura McCartneya i Jaggera! Nie zgadniesz, co sobie wypomnieli

2021-10-13 12:00
Mick Jagger
Autor: East News

Dziadkowie rocka skoczyli sobie do gardeł! Paul McCartney (79 l.) i Mick Jagger (78 l.) wykłócają się o to, czyj zespół był lepszy. Nie ma końca złośliwościom. Kto by pomyślał, że giganci muzyki są ze sobą w aż takim konflikcie? Nigdy nie zgadniesz, co sobie nawzajem wypomnieli Mick Jagger i Paul McCartney!

Wielka wojna gigantów rocka! Paul McCartney (79 l.) i Mick Jagger (78 l.) wykłócają się publicznie o to, czyj zespół był lepszy. Kto by pomyślał, że dziadkowie rocka są tak skłóceni i że będą sobie na stare lata dogryzać w mediach? Nigdy nie uwierzysz, co powiedzieli o sobie nawzajem! Paul McCartney w najnowszym wywiadzie dla "The New Yorker" wbił Mickowi Jaggerowi szpilę. "Nie jestem pewien, czy powinienem to mówić, ale oni są tylko bluesowym zespołem coverowym. My mieliśmy szersze horyzonty niż oni" - powiedział McCartney. Wcześniej także nie szczędził kolegom ze Stonesów złośliwości: "Kiedy oni coś piszą, to wygląda jak blues. My mieliśmy trochę więcej wpływów. Kocham Stonesów, ale Beatelsi byli lepsi" - przechwalał się Paul w rozmowie z Howardem Sternem w 2020 roku. Co na to Jagger?

NIE PRZEGAP: Tego nie może jeść księżna Kate! Jak ona to wytrzymuje?!

NIE PRZEGAP: Zaginiona dziewczynka odnaleziona! 8-latka cudem przeżyła w górach

Sonda
Wolisz The Beatles czy The Rolling Stones?

"Między nami jest wielka różnica i mówiąc tak trochę poważniej, to Rolling Stones są wielką grupą koncertową, a Beatelsi nigdy nie zrobili nawet trasy stadionowej. My zaczęliśmy to robić w latach 70-tych i nadal to robimy, gramy na stadionach, a ten drugi zespół nawet już nie istnieje!" - odgryzł się Mick Jagger w programie Zane Lowe’s Apple Music. Beatelsi rozpadli się w 1970 roku, Stonesi istnieją i koncertują od 1962 roku.

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ma kłopoty ze zdrowiem? Te zdjęcia bardzo niepokoją!

NIE PRZEGAP: Dramatyczny apel Demi Lovato! "Nie obrażajcie KOSMITÓW!"

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Od Bacha do Beatlesów. Kościół zakazał tych piosenek.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE