Królowa brytyjska ma kłopoty ze zdrowiem? Te zdjęcia bardzo niepokoją!

2021-10-13 9:00
Królowa Elżbieta II
Autor: AP Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II (95 l.) porusza się z trudem i po raz pierwszy o lasce! Brytyjska monarchini została sfotografowana i sfilmowana podczas oficjalnego spotkania w Westminster Abbey. Na nagraniach widać, że Elżbieta II idzie wolniej i mniej pewnie, niż jeszcze parę tygodni temu. To pierwszy raz, kiedy musi używać laski podczas publicznych wystąpień.

Nowe zdjęcia Elżbiety II bardzo zaniepokoiły poddanych! Brytyjska monarchini została sfotografowana i sfilmowana podczas oficjalnego spotkania w Westminster Abbey. Na nagraniach widać, że Elżbieta II idzie wolniej i mniej pewnie, niż jeszcze parę tygodni temu. To pierwszy raz, kiedy musi używać laski podczas publicznych wystąpień. Używała jej co prawda w 2003 i 2004 roku, jednak wtedy miało to miejsce tuż po operacji kolana. Teraz oficjalnie nic nie wiadomo o nowych problemach zdrowotnych królowej. Jeszcze tak niedawno monarchini wydawała się rześka i dziarska! Co się stało? Czyżby niezliczone skandale w brytyjskiej rodzinie królewskiej zaczęły odbijać się na zdrowiu sędziwej królowej?!

NIE PRZEGAP: Tego nie może jeść księżna Kate! Jak ona to wytrzymuje?!

NIE PRZEGAP: Zaginiona dziewczynka odnaleziona! 8-latka cudem przeżyła w górach

Niemal każdy dzień przynosi nowe rewelacje w sprawie chociażby seks skandalu z udziałem księcia Andrzeja. Policja brytyjska umorzyła śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego 17-latki sprzed 20 lat, ale pozew cywilny w tej sprawie złożony w USA nada spędza sen z powiek synowi królowej. Do tego Meghan i Harry nie ustają w atakach zza oceanu - ostatnio postanowili, że nie przywiozą córki Lilibet do Wielkiej Brytanii i nie ochrzczą jej tam, więc szanse na to, że królowa kiedykolwiek zobaczy prawnuczkę, dramatycznie zmalały.

NIE PRZEGAP: Donald Trump chudnie w oczach! Podano powód, to niewiarygodne

NIE PRZEGAP: Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go poznać, co on sobie zrobił?!

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE