Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go rozpoznać, co on zrobił?

i

Autor: EAST NEWS, AP Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go rozpoznać, co on zrobił?

Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go poznać, co on sobie zrobił?! ZDJĘCIA

2021-10-12 10:00

Fani Toma Cruise'a (59 l.) przecierają oczy ze zdumienia! Gwiazdor Hollywood pojawił się w San Francisco zupełnie odmieniony. Choć przecież jeszcze parę tygodni temu na swoich nowych zdjęciach wyglądał zwyczajnie, teraz wygląd Toma Cruise'a może bardzo niepokoić. Wielu fanów aktora uważa, że mocno przesadził z wypełniaczami. Musisz to zobaczyć!

Lata lecą, a Tom Cruise nadal jest ikoną Hollywood i gwiazdą filmów akcji. Aktor w lipcu skończył już 59 lat, ale jak wszyscy w Fabryce Snów robi, co może, by wygrać z upływem czasu. Czyżby tym razem przesadził? Gwiazdor Hollywood pojawił się w San Francisco zupełnie odmieniony. Choć przecież jeszcze parę tygodni temu na swoich nowych zdjęciach wyglądał zwyczajnie, teraz wygląd Toma Cruise'a może bardzo niepokoić. Filmowy Maverick zasiadł na trybunach stadionu sportowego w towarzystwie adoptowanego syna Connora (26 l.), by obejrzeć mecz baseballa. Zamiast na zmagania na boisku, wszyscy patrzyli na nową twarz Toma Cruise'a. Co tu się wydarzyło?! Tom Cruise jest naprawdę odmieniony!

NIE PRZEGAP: Dramat królowej Elżbiety II! Nigdy nie zobaczy prawnuczki

NIE PRZEGAP: Gwiazda "Dynastii" wyszła za mąż! Zobacz, jak zmieniła się Fallon

Twarz aktora zrobiła się dziwnie napuchnięta i napompowana. Okrągłe policzki gwiazdora wyglądają, jak gdyby miały eksplodować. Czy Tom Cruise ma kłopoty ze zdrowiem, a może to efekty jakichś nieudanych zabiegów? Wielu fanów aktora uważa, że mocno przesadził z wypełniaczami. Tom Cruise zyskał światową sławę rolą pilota Mavericka w filmie "Top Gun" z 1986 roku. W latach 90. zafascynował się sektą scjentologiczną i jest z nią związany do dziś. Był trzykrotnie żonaty, z Mimi Rogers (od 1987 do 1990), Nicole Kidman (od 1990 do 2001) i Katie Holmes (od 2006 do 2012).

NIE PRZEGAP: Szokujące słowa o synu księżnej Kate! Tego nikt nie wiedział o George'u

NIE PRZEGAP: Były prezydent chudnie w oczach! Podano powód, to niewiarygodne

Sonda
Co myślisz o nowej twarzy Toma Cruise'a?
Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany