Awantura na wyborach Miss Transwestytów! Mąż wicemiss wtargnął na scenę i zniszczył koronę

i

Autor: Twitter/choquei

Co tam się działo?!

Awantura na wyborach Miss Transwestytów! Mąż wicemiss wtargnął na scenę i zniszczył koronę. WIDEO

2023-05-31 10:10

Wielka afera na wyborach Miss Transwestytów! Podczas finału konkursu piękności dla drag queens mąż jednego z uczestników stracił nad sobą panowanie. Gdy poprzednia zwyciężczyni już miała ukoronować nową miss, małżonek wicemiss wyrwał jej koronę i dwukrotnie rzucił nią o ziemię. Powód? Jego mąż został tylko wicemiss!

Wielka awantura na scenie podczas konkursu piękności dla drag queens. Mąż jednego z uczestników zniszczył koronę miss

Co tam się działo! W ostatnią sobotę w brazylijskim mieście Cuiaba trwał wielki finał konkursu piękności Miss Gay Mato Grosso 2023. Biorą w nim udział panowie przebrani za panie. Na scenie stały finalistki, a ustępująca miss przyniosła koronę. Komu ją wręczy? Emocje na widowni sięgały zenitu. W końcu okazało się, że korona będzie włożona na głowę Emanuelly Belini, reprezentantce Varzea Grande. Już, już miała spocząć na lokach zwycięskiej drag queen, gdy nagle na scenę wskoczył jakiś mężczyzna! Jak się okazało, był to mąż tej uczestniczki, która przegrała i została jedynie pierwszą wicemiss.

Mąż Nathally Becker wściekł się, bo jego mąż nie został miss, tylko wicemiss. Zapłaci za zniszczoną koronę?

Małżonek Nathally Becker wyrwał koronę misskom i cisnął nią o ziemię. Potem zaczął ciągnąć swojego przebranego za kobietę męża za dopięte włosy, bo ten nie chciał zejść ze sceny. W międzyczasie rozwścieczony Matheus Oliveira rzucił koroną jeszcze raz. W końcu został wyrzucony z sali przez ochronę, a organizatorzy konkursu zapowiadają zgłoszenie sprawy na policję, tak by awanturujący się mąż wicemiss zapłacił za zniszczoną koronę. A tymczasem wideo pokazujące cały dramat robi furorę w internecie...

Sonda
Czy śledzisz konkursy Miss?