Britney Spears chwali się, że utyła. Przynajmniej mam tyłek. Wije się po podłodze i tańczy z psami

i

Autor: instagram/River Red

Dużo zdjęć

Britney Spears chwali się, że utyła. "Przynajmniej mam tyłek". Wije się po podłodze i tańczy z psami

2023-06-05 15:13

41-letnia Britney Spears znów wprowadziła fanów w konsternację. W ciągu ostatnich tygodni na swoim koncie na Instagramie opublikowała kilka nagrań, na których eksponuje ciało, tańczy i przyjmuje przedziwne pozy. Chwali się też, że przybyło jej parę kilo. "Ale przynajmniej mam tyłek i mogę nim wywijać non stop" - napisała. Potem podpis zniknął, wyłączyła też komentarze.

Britney Spears znów się pokazała. Szaleje na parkiecie

Britney raz na jakiś czas wzbudza emocje tym, co publikuje w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie są to przede wszystkim krótkie nagrania, na których widać roznegliżowaną gwiazdę, tańczącą w salonie swojej rezydencji. Podobno życie prywatne piosenkarki, która kilka miesięcy temu zmieniła nazwę swojego konta na Instagramie z Britney Spears na River Red (Czerwona Rzeka), nie układa się najlepiej - mówi się, że jej małżeństwo z młodszym od niej o 12 lat modelem, Samem Asgharim, wisi na włosku, a jej nastoletni synowie ograniczyli z nią kontakt, bo mają dość niczym nieskrępowanej aktywności mamy w social mediach. 

Britney Spears chwali się, że przybrała na wadze

Być może więc właśnie takie "występy" przed obserwatorami, dają Britney trochę wytchnienia. Niedawno pokazała się w białej, mocno powycinanej sukience i porwała do tańca swojego pieska. Na innym filmie, na potrzeby którego włożyła na siebie tylko kuse figi, zmysłową bluzkę i białe kozaczki wije się po podłodze i udaje, że śpiewa. Przy okazji tego nagrania postanowiła poinformować fanów, że... nieco przybrała na wadze. "Przytyłam, ale przynajmniej mam teraz tyłek i mogę nim ruszać przez cały dzień!" - napisała. Podpis szybko zniknął, tak samo jak możliwość komentowania postów. Czy z Britney wszystko jest ok?

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?
Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!