Britney Spears została komunistką! Memy z piosenkarką zalewają sieć

2020-03-26 15:15 zw

Britney Spears została gwiazdą socjalizmu! Sławna piosenkarka wypowiedziała się na temat walki z koronawirusem. W jej słowach było coś, co rozgrzało internet do czerwoności i sprawiło, ze sieć została zalana memami z Britney Spears jako ikoną socjalizmu...

Nieco zapomniana Britney Spears wróciła do łask. I to nie za sprawą kolejnego hitu, odwyku ani romansu, ale dzięki niecodziennej wypowiedzi na temat walki z koronawirusem. "Podczas tego czasu izolacji potrzebujemy więzi bardziej niż kiedykolwiek (...). Nauczymy się całować i przytulać używając fal internetowych. Będzie karmić siebie nawzajem, redystrybuować dobra. (...) Wspólnota pokonuje bariery" - napisała Britney.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Communion goes beyond walls 🌹🌹🌹 Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Jej słowa o redystrybucji dóbr zachwyciły zwolenników socjalistycznej tezy o tym, by rozdzielać dobra doczesne po równo bez względu na pracowitość czy zasługi, ale też rozmaitych żartownisiów. Internet został zalany falą memów z Britney-komunistką w roli głównej. Czy piosenkarka naprawdę jest fanką Karola Marksa, a może po prostu nieco się zagalopowała? Kto wie, może to pcozątek zaskakującej kariery politycznej Britney!

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze