Brytyjski książę ma nową FRYZURĘ! SZOK i niedowierzanie na dworze

2021-01-13 16:30 zw
Książę Harry
Autor: AP Książę Harry. Już jako nastolatek zaczął sprawiać problemy, a w mediach co rusz pojawiały się jego kompromitujące zdjęcia z imprez. Ślub z Meghan Merkle miał być oznaką ustatkowania, lecz niedawno znów zszokował Brytyjczyków – oznajmiając, że razem z żoną odchodzą z brytyjskiego dworu.

Koniec świata! Książę Harry (36 l.) zafundował sobie fryzurę, jakiej brytyjska monarchia jeszcze nie widziała. O wszystkim doniósł znany sąsiad wnuka Elżbiety II (95 l.), który ze swojej rezydencji ma widok na ogródek Harry'ego i Meghan w Santa Barbara. Co to za fryzura?

Damy dworu i sama Elżbieta II ani chybi szykują zapas soli trzeźwiących po tym, jak te rewelacje ujrzały światło dzienne! Wygadał się Rob Lowe (57 l.), amerykański aktor i model, który jest sąsiadem Harry'ego i Meghan w Santa Barbara. Trudno się dziwić, że w tej sytuacji od czasu do czasu zapuszcza żurawia w ich ogródek. A to, co ostatnio zobaczył, wstrząsnęło nim!

NIE PRZEGAP: SEKS SKANDAL na królewskim dworze! Kuzyn królowej GWAŁCIŁ w nawiedzonym zamku

- To było jakbym zobaczył potwora z Loch Ness! - ekscytuje się sąsiad plotkarz w programie "The Late Late Show". - Książę ma włosy związane w kucyk! - ujawnia Rob Lowe. Jeszcze nie udało się paparazzim zrobić zdjęcia nowej fryzury Harry'ego, ale na salonach nie mówi się już o niczym innym. Królewski dwór nie skomentował jeszcze tych rewelacji. 

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ABDYKUJE?! PRZEPOWIEDNIA i ważne ostrzeżenie

To był najgorszy rok w moim życiu, a zarazem najpiękniejszy
Najnowsze