Słonie

i

Autor: Shutterstock Słonie

Co za tragedia!

Poszedł zrobić siusiu, zauważył dwa słonie. 27-latek zginął potworną śmiercią!

2023-03-16 13:58

Media z Indii donoszą o tragicznym incydencie, do jakiego doszło we wtorek, 14 marca, w pobliżu Pochampalli w indyjskim stanie Tamil Nadu. 27-letni mężczyzna poszedł się załatwić w pobliżu wzgórza, kiedy zauważył dwa słonie wychodzące z okolic rezerwatu Palacode. Postanowił, że zrobi sobie selfie z dzikimi zwierzętami. Niedługo później już nie żył.

O dramatycznym zdarzeniu donosi "The Times of India". 27-letni mężczyzna pochodzący z Kattu Kollai znajdował się w okolicy w pobliżu Pochampalli w indyjskim stanie Tamil Nadu. W pewnym momencie poszedł się załatwić na skraj lasu, gdy nagle zauważył dwa słonie wychodzące z rezerwatu Palacode.

Dramat 27-latka. Chciał zrobić zdjęcie, zginął

"Według służb leśnych Ramkumar [tak miał na imię - przyp. red.] próbował sfotografować się na tle zwierząt, gdy jeden ze słoni nagle zaatakował go i stratował" - podaje portal. Zwierzę zadeptało 27-latka na śmierć. Mężczyzny mimo starań nie udało się uratować. 

Tragedia w Indiach. Służby ostrzegają: żadnych zdjęć

Miejscowi od razu zaalarmowali służby leśne, które przegoniły słonie w głąb lasu. Zwłoki ofiary przekazano do wykonania sekcji. Służby ostrzegają, by w żadnym razie nie zbliżać się do dzikich zwierząt, a tym bardziej nie robić sobie z nimi zdjęć. 

Sonda
Czy lubisz robić selfie?
Opole. Złamali znak, przytulili się i zrobili selfie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki