Chiny ZATAIŁY liczbę ofiar? Poważne oskarżenia USA

2020-04-03 8:34

Nowe ustalenia amerykańskiego wywiadu w sprawie pandemii koronawirusa! Według trzech pracowników służb, do których dotarła redakcja Bloomberga, liczba 81 tysięcy zakażonych została wymyślona przez chińskie władze i tak naprawdę chorych było o wiele więcej.

Ponad 81 tysięcy - tyle według oficjalnych danych Pekinu wynosi liczba osóhb, które zaraziły się koronawirusem w Chinach od początku pandemii. Liczba zmarłych to jedynie nieco ponad 3 tysiące. Tymczasem liczba zakażonych w Stanach Zjednoczonych, które również są wielkim krajem jest już trzykrotnie wyższa. Jak to możliwe? Według szokujących informacji, które uzyskała redakcja Bloomberga, po prostu chińskie dane zostały zafałszowane, by ukryć rozmiar katastrofy.

Dziennikarze dotarli do trzech pracowników służb i wszyscy oni potwierdzili istnienie tajnego dokumentu amerykańskiego wywiadu, z którego ma wynikać, że Chiny zaniżyły liczbę zakażonych koronawirusem oraz jego ofiar. Niestety nie wiadomo, jakie dane są prawdziwe. Wcześniej Radio Free Asia szacowała liczbę ofiar w samym Wuhan na 41 tysięcy na podstawie informacji od pracowników krematoriów.

Szokujące realia pracy ratowników medycznych w czasie pandemii. Piechnik: To łajdactwo [SUPER RAPORT]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE