Ciało 2-latki wyłowione z rzeki. Jej ojciec wciąż zmienia wersję wydarzeń

2021-11-29 15:15
Ciało 2-latki wyłowione z wody po wypadku. Jej ojciec wciąż zmienia wersję wydarzeń
Autor: POLICJA Ojciec jest w szpitalu, dziecko nie żyje

Do tragedii doszło w miniony weekend w pobliżu miejscowości Columbus w Indianie. W piątek z rzeki wyłowiono wrak samochodu, a w nim Jeremy'ego Sweeta (39 l.), który podróżował autem razem z 2-letnią córeczką. Mężczyzna z hipotermią trafił do szpitala, jednak po dziecku ślad zaginął. Dopiero w niedzielę wieczorem znaleziono zwłoki 2-latki. Jej tata już trzy razy zmieniał zeznania.

Jeremy Sweet i jego córka Emma zostali zgłoszeni jako zaginieni w Święto Dziękczynienia (czwartek, 25 listopada). Jak donosi "Mirror", dzień później o świcie łowcy kaczek zauważyli na rzece White w hrabstwie Bartholomew zatopioną półciężarówkę, a w niej mężczyznę. 39-latka udało się wydobyć z wraku i przewieźć do szpitala, dziecka natomiast nigdzie nie było. Lokalne służby zaczęły przeczesywać okolicę. Ciało dziewczynki wyłowiono z rzeki dopiero w niedzielę (28 listopada) po południu, prawie cztery kilometry od miejsca, w którym znaleziono zatopiony samochód. Wciąż nie wiadomo, co dokładnie się stało, bo, jak mówi Matt Myers, szeryf hrabstwa Bartholomew, ojciec dziecka już trzykrotnie zmieniał wersję wydarzeń. Początkowo mówił policji, że Emmy nie było z nim, gdy wpadł do wody. Później, powiedział, że zanim miał wypadek podrzucił dziecko komuś pod opiekę. Potem jeszcze pojawiła się wersja o tym, że dziecko ktoś porwał. 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Niewiarygodne! Znaleźli mumię, która może mieć 1200 lat. To młody kupiec [WIDEO]

W Odrze znaleziono zwłoki mężczyzny.

Jak informuje szeryf, Jeremy Sweet jest lokalnej policji dobrze znany. Był już skazany za posiadanie broni palnej i metamfetaminy. Gdy wyciągano go z wody, miał przy sobie igłę i inne akcesoria do narkotyków. Od niedzielnego wieczoru jest w sanie krytycznym. Śledczy zlecili przeprowadzenie sekcji zwłok małej Emmy, by dowiedzieć się, co było bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka.  

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Lider antyszczepionkowców zmarł na Covid-19. Leczył się lewatywą z wybielacza

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE