Księżna Kate ma dość plotek. Były kamerdyner ujawnił, co się z nią dzieje

i

Autor: James Veysey/Shutterstock

Rodzina królewska

Co się dzieje z małżeństwem księżnej Kate?! Zaskakujace wieści

2024-06-11 14:06

Księżna Kate nadal nie pokazała się publicznie i potwierdzono już, że nie zobaczymy jej za kilka dni podczas słynnej uroczystości Trooping the Colour w Wielkiej Brytanii. Po internecie krążą okropne plotki na temat tego, że Kate mogą trapić nie tylko problemy zdrowotne, ale i małżeńskie. Teraz głos zabrała królewska komentatorka i fotografka. Ma wieści, które niektórych zaskoczą!

Królewska ekspertka puściła parę z ust! Chodzi o małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate od pół roku nie pokazuje się publicznie. W marcu ogłosiła, że zdiagnozowano u niej raka podczas operacji związanej z brzuchem. Od tamtej pory zniknęła. Potwierdzono już, że nie zobaczymy jej za kilka dni podczas słynnej uroczystości Trooping the Colour. Nie zniknęły jednak spekulacje na ten temat. Po internecie krążą okropne plotki na temat tego, że Kate mogą trapić nie tylko problemy zdrowotne, ale i małżeńskie. Teraz głos zabrała królewska komentatorka i fotografka. Ma wieści, które niektórych zaskoczą! Helena Chard powiedziała w Fox News, że ostatnie miesiące zmieniły małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate.

"Przeżyli zaskakujące przebudzenie, będą chcieli wykorzystać każdy dzień"

"Zarówno książę, jak i księżna Walii mieli czas, aby zastanowić się nad życiem, gdy księżna przechodziła leczenie. Spędzili razem tyle czasu, ile to możliwe i, jak sobie wyobrażam, są bliżej niż kiedykolwiek, przeżyli zaskakujące przebudzenie, będą chcieli wykorzystać każdy dzień i przeżyć swoje najlepsze życie" - uważa Helena Chard. "Wiem, że ceni każdą chwilę, którą spędza z żoną jako kochający mąż i ojciec rodziny" - zapewnia, mówiąc o Williamie.

Sonda
Czy rodzina królewska ukrywa prawdę o tym, co dzieje się z księżną Kate?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Król Karol III ma raka! Lekarze zabrali głos. Jaki jest stan monarchy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają