Córka Madonny pokazała biust na imprezie! Piersi Lourdes zobaczyli wszyscy

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP; Rex Features/East News

Znów się rozebrała!

Córka Madonny pokazała biust na imprezie! Piersi Lourdes zobaczyli wszyscy

2023-09-22 10:52

Piersi Lourdes Leon (26 l.) znowu na wolności! Córka legendarnej Madonny (65 l.) nie daje nikomu o nich zapomnieć. Gwiazdka zaprezentowała się ponownie w niemal całej okazałości podczas ekskluzywnej imprezy Vogue Fashion Night Out w Madrycie. Z Ameryki zabrała ze sobą przezroczyste wdzianko, które odsłaniało naprawdę bardzo wiele.

Córka Madonny znów z gołym biustem na imprezie. Lourdes Leon świeciła piersią na czerwonym dywanie podczas gali Vogue

Lourdes Leon (26 l.) wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Córka Madonny (65 l.) próbowała już sił jako modelka, piosenkarka i tancerka, ale ostatnio wyraźnie wyspecjalizowała się w rozbieraniu. Gwiazdka raz po raz widywana jest w skąpych ubiorach - albo reklamuje bieliznę projektu Rihanny, albo po prostu samą siebie. W każdym razie status córki muzycznej legendy pozwolił jej na otrzymywanie licznych zaproszeń na imprezy związane ze światem mody. Gwiazdka zaprezentowała się ponownie w niemal całej okazałości podczas ekskluzywnej imprezy Vogue Fashion Night Out w Madrycie. Z Ameryki zabrała ze sobą przezroczyste wdzianko, które odsłaniało naprawdę bardzo wiele. Media musiały pikslować biust Lourdes, który był widoczny jak na dłoni! Ostatnio Lourdes Leon wystąpiła w podobnej kreacji. Na gali Victoria’s Secret World Tour na Manhattanie ubrana była prawie wyłącznie w skąpe majtki.

Lourdes Leon. Kim jest córka Madonny?

Lourdes Maria Ciccone Leon urodziła się 14 października 1996 roku w Los Angeles. Jej ojcem jest trener fitness i aktor, pochodzący z Kuby Carlos Leon, z którym Madonna spotykała się w latach 1994-1996. Lourdes Leon była tancerką, potem zajęła się głównie pozowaniem do zdjęć jako modelka. Lourdes to jedno z dwóch biologicznych dzieci Madonny, podobnie jak Rocco Ritchie. Madonna ma też troje dzieci adoptowanych: Davida (18 l.) i bliźniaczki Stellę oraz Esterę (11 l.).

Córka Madonny pokazała biust na imprezie! Piersi Lourdes zobaczyli wszyscy

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP; Rex Features/East News
Sonda
Podoba ci się wizerunek Lourdes Leon?

Quiz lata 80. Lady Pank, Perfect, Maanam. Dopasuj przebój do wykonawcy

Pytanie 1 z 15
Autobiografia to utwór zespołu:
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury