Czeski krokodyl uciekł z hodowli blisko Polski! NOWE informacje

2021-07-27 20:29
Krokodyl uciekł z Czech. Jest już w Odrze na Opolszczyźnie
Autor: twitter.com/PolicieCZ/status/photo Krokodyl uciekł z Czech. Jest już w Odrze na Opolszczyźnie

Są nowe informacje w sprawie sensacyjnej ucieczki krokodyla z czeskiej hodowli w Ostrawie! Przypomnijmy - 23 lipca czeska gadzina czmychnęła ze swojej zagrody, stawiając na równe nogi czeskie służby. Feralną hodowlę opływa rzeka Ostrawica, która zaledwie parę kilometrów dalej wpływa do Odry. Jeśli krokodyl zdecydowałby się popłynąć 10 kilometrów dalej, znalazłby się na polskiej ziemi. Co się wydarzyło? Już wszystko wiemy!

Czeska gadzina prze na Polskę - takie straszliwe wiadomości obiegły niedawno Czechy i Polskę. 23 lipca młody krokodyl czmychnął ze swojej hodowlanej zagrody w Ostrawie, stawiając na równe nogi czeskie służby. Feralną hodowlę opływa rzeka Ostrawica, która zaledwie parę kilometrów dalej wpływa do Odry. Jeśli krokodyl zdecydowałby się popłynąć 10 kilometrów dalej, znalazłby się na polskiej ziemi. - Ponieważ zwierzę nie jadło od dwóch dni, może być niebezpieczne dla ludzi – ostrzegała rzeczniczka ostrawskiej policji Eva Michalíková. A potem mijały kolejne dni grozy... Teraz podano nowe informacje na temat ucieczki krokodyla z czeskiej hodowli. Można mówić o wielkim przełomie w tej sprawie. Co się wydarzyło?

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II i Meghan przerażone! Brat księżnej w Big Brotherze

Otóż mimo apokaliptycznych wizji, w których krokodyl płynął Odrą, ostrząc sobie zębiska na zażywających wakacyjnego wypoczynku Polaków, gada znaleziono... w piwnicy domu jego właściciela. Krokodyl imieniem Mireczek siedział tam spokojnie niby nigdy nic. A przecież szukało go kilkudziesięciu policjantów i strażników miejskich! Teraz będa wyjaśniać okoliczności zniknięcia krokodyla. Strachy na lachy!

NIE PRZEGAP: Putin zlikwiduje internet! Rosja przeprowadziła pierwsze testy

NIE PRZEGAP: Amerykański dyplomata odurzał i gwałcił! Już 23 ofiary

Tajemnicze zwierzę pod Wrocławiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE