Rosyjska rakieta zabiła im ojca

i

Autor: Shutterstock; Twitter/@MelnykAndrij Rosyjska rakieta zabiła im ojca

To nagranie łamie serce!

Dniepr. Rosyjska rakieta zabiła im ojca w żółtej kuchni. Wcześniej świętował tam urodziny córeczki

2023-01-16 13:04

„Mychajło Korzeniowski, wybitny trener boksu, zamordowany w swoim przytulnym mieszkaniu” – napisał na Twitterze Andrij Melnyk, wiceszef ukraińskiego MSZ, pokazując zniszczoną od rakiet żółtą kuchnię, w której zginął trener, a w której wcześniej świętował urodziny jednej z córek. "Tam przed chwilą toczyło się życie, a teraz dzieci nie mają już taty". Wstrząsające nagranie!

Bestialski atak Rosjan. "Tu przed chwilą toczyło się życie"

Po mediach społecznościowych krąży nagranie, na którym widać Korzeniowskiego i jego dzieci w przytulnej żółtej kuchni. Jedna z jego córek zdmuchuje świeczki na urodzinowym torcie, czule przytulając się do ojca. Już więcej tego nie zrobi. Mychajło Korzeniowski zginął w bestialskim ataku Rosjan na apartamentowiec położony w centrum Dniepru. Żółta kuchnia, która już stała się symbolem rosyjskiego bestialstwa, po bombardowaniu została doszczętnie zniszczona. Dzieci znanego lokalnie trenera na szczęście nie było w budynku. „Zaledwie chwilę temu toczyło się tam życie, teraz dzieci nie mają już ukochanego ojca” – piszą Internauci.

Atak w Dnieprze. Nie żyje już 40 osób

W sobotę rosyjski pocisk przeciwokrętowy Ch-22 uderzył w wielopiętrowy blok mieszkalny w Dnieprze. Od tamtej pory trwa tam akcja ratunkowa. "Zginęło 40 mieszkańców budynku, w tym dwoje dzieci; 39 osób uratowano, 75 jest rannych, w tym 14 dzieci; los kolejnych 30 mieszkańców jest nieznany; trwają ich poszukiwania pod gruzami" - napisał w poniedziałek po południu szef władz obwodowych, Walentyn Rezniczenko. W Dnieprze ogłoszono żałobę narodową. 

Michajło Koreniowski, Dniepr, kuchnia

i

Autor: Archiwum prywatne Michajło Koreniowski, Dniepr, kuchnia
Sonda
Czy W. Putin trafi przed Trybunał w Hadze za zbrodnie wojenne?
M. WYPIJ: JEŻELI BĘDZIEMY SŁABI MOŻEMY PAŚĆ ŁUPEM PUTINA
Nasi Partnerzy polecają