Dwaj uczniowie ZABILI nauczycielkę! 16-latkowie odpowiedzą za to jak dorośli

2021-11-08 8:50

Szokująca zbrodnia w Stanach Zjednoczonych! Dwaj szesnastoletni uczniowie zaplanowali na Facebooku zabójstwo swojej nauczycielki hiszpańskiego, potem z zimną krwią wykonali swój plan i ukryli zwłoki w parku. Ciało Nohemy Graber (+66 l.) odnaleźli jej zrozpaczeni krewni. Willard Noble Chaiden Miller (16 l.) i Jeremy Everett Goodale (16 l.) odpowiedzą za mord jak dorośli. Dlaczego i jak zabili?

Uczniowie zamordowali swoją nauczycielkę! Do tej przerażającej zbrodni doszło w amerykańskim stanie Iowa. W środę rodzina zgłosiła tam zaginięcie powszechnie lubianej nauczycielki hiszpańskiego. Nohema Graber (+66 l.) jak zwykle poszła na spacer do parku, ale nie wróciła do domu. Krewni zaczęli też szukać kobiety na własną rękę i dokonali potwornego odkrycia. Ciało 66-latki leżało w ciemnym zakamarku Chautauqua City Park w Fairfield, przykryte plandeką i ukryte pod taczkami oraz podkładami kolejowymi. Policja szybko zatrzymała podejrzanych. Okazało się, że to dwa uczniowie z klasy, którą ofiara uczyła hiszpańskiego w Fairfield Community School. Willard Noble Chaiden Miller (16 l.) i Jeremy Everett Goodale (16 l.) odpowiedzą za mord jak dorośli. Kontrola ich mediów społecznościowych wykazała, że przed zabójstwem planowali je z zimną krwią, zaś sekcja zwłok ujawniła, iż Nohema Graber zginęła od ciosu w głowę.

NIE PRZEGAP: Asteroida wielka jak Wieża Eiffla zagraża Ziemi! NASA potwierdza

NIE PRZEGAP: To tu porywacz przetrzymywał 4-latkę! "18 dni piekła"

Sonda
Czy zetknąłeś się z dręczeniem nauczycieli przez uczniów?

Śledczy nie ujawnili jeszcze motywu zbrodni. "Wybaczam im i jest mi przykro, że ci uczniowie odczuwali taką złość w swoich sercach" - napisał o zabójcach dorosły syn ofiary na Facebooku. "Moja matka była aniołem i jedną z najlepszych dusz na świecie. Te amo madre" - dodał. 16-latkowie usłyszeli zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i wspólnego planowania go. Siedzą w areszcie, wyznaczono za nich kaucję w wysokości miliona dolarów. Po raz pierwszy staną przed sądem 12 listopada.

NIE PRZEGAP: Uprawiał seks z setką zmarłych i mordował. Zabił jeszcze WIĘCEJ osób?!

NIE PRZEGAP: Księżna Diana przyjaźniła sie z pedofilem?! Szokujące oskarżenia

Czarnek o szczepieniach nauczycieli. Padły ważne słowa
Nasi Partnerzy polecają