Dziecko niemal zmiecione przez auto! Przerażająca inscenizacja podziałała na wyobraźnie Polaków

i

Autor: Shutterstock; Twitter/@damian_zurawski Dziecko niemal zmiecione przez auto! Przerażająca inscenizacja podziałała na wyobraźnie Polaków

Film robi furorę w internecie

Dziecko niemal zmiecione przez auto! Przerażająca inscenizacja podziałała na wyobraźnię Polaków

2022-12-05 11:41

W mediach społecznościowych krąży krótkie, ale wstrząsające nagranie. Widać na nim jak dziecko wchodzące na przejście dla pieszych w ostatniej chwili zostaje uratowane przed pędzącym z ogromną prędkością samochodem. "Kiedy spotykasz swojego Anioła Stróża na przejściu dla pieszych" - komentuje osoba, która udostępniła wideo. Tymczasem Internauci donoszą, że ten film ma drugie dno!

Wstrząsające nagranie z jezdni. Dziecko uratowane w ostatniej sekundzie

Nagranie rzeczywiście mocno działa na wyobraźnię. Na krótkim filmiku, nakręconym z wnętrza samochodu, widać zimową scenerię i przejście dla pieszych. Po chwili auto zatrzymuje się przed pasami, a na zebrę wchodzą dwie osoby - z jednej strony dorosły człowiek, z drugiej dziecko mniej więcej w wieku szkolnym. Mija sekunda, gdy osoba dorosła nagle zrywa się, z impetem chwyta dziecko i zabiera je z jezdni, tuż sprzed rozpędzonego samochodu. 

Przerażające wideo z przejścia dla pieszych. Anioł stróż, czy zmontowany film?

"Musicie to zobaczyć!😮 Kiedy spotykasz swojego Anioła Stróża na przejściu dla pieszych. Uratował dziecku życie!" - komentuje Damian Żurawski, który umieścił wideo na swoim koncie na Twitterze. Film z incydentu od razu został hitem internetu. Jest szeroko udostępniany, a pod nim można przeczytać setki komentarzy. Nie da się jasno określić gdzie ta przerażająca sytuacja została nagrana. Kilku Internautów sugeruje jednak, że wideo nie jest prawdziwe. "Film jest zmontowany, sytuacja nie miała miejsca". Niektórzy twierdzą, że nagranie pochodzi z Rosji i zostało zrealizowane "ku przestrodze".

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Fatalny wypadek w Lublinie. Wszystko się nagrało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany