Elon Musk naprawdę zrobił TO w Katarze. Nie uwierzysz z kim się sfotografował!

i

Autor: AP Photo & @ian_matveev / Twitter Elon Musk naprawdę zrobił TO w Katarze. Nie uwierzysz z kim się sfotografował!

Gdzie on miał głowę?

Elon Musk naprawdę zrobił TO w Katarze. Niewiarygodne, z kim się sfotografował!

2022-12-20 12:35

Podczas gdy na Ukrainie od 300 dni trwa wojna, Elon Musk (51 l.) w czasie niedzielnego finału mundialu w Katarze sfotografował się na trybunach z jedną z największych propagandystek Kremla. Najbogatszy człowiek świata zrobi sobie "słitfocię" z Nalią Asker-Zade, 35-letnią gwiazdą państwowej telewizji "Rossija 1", a prywatnie kochanką Andrieja Kostina, nazywanego "bankierem Putina".

W minioną niedzielę, 18 grudnia, na stadionie Lusail Stadium w Katarze został rozegrany ostatni, finałowy mecz tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej. Na trybunach tego dnia zasiadło wiele znanych osób. Drużynie Francji osobiście kibicował na przykład prezydent Emmanuel Macron, ostatecznie przyjmując porażkę swoich rodaków, gdy puchar trafił w ręce Argentyny. 

Najbogatszy człowiek świata sympatyzuje z Rosją? Ale wpadka!

Jedno z najlepszych miejsc podczas tego znakomitego meczu zajął Elon Musk, najbogatszy człowiek świata, założyciel Tesli, a ostatnio też kontrowersyjny nowy właściciel Twittera. Ubrany w zwykły zielony T-shirt, z kieliszkiem czerwonego wina w ręce, rozdawał uśmiechy, ściskał dłonie fanów, a także pozwalał im się ze sobą fotografować. Wyjątku nie zrobił także dla niejakiej Nalii Asker-Zade, 35-letniej gwiazdy propagandowej putinowskiej telewizji "Rossija 1". Po mediach społecznościowych krąży ich wspólne zdjęcie, na którym słodko się uśmiechają, pozując ramię w ramię. 

Elon Musk pokazał się z sojuszniczką Putina. Nie wiedział, kim jest?

Jak przypomina "Mirror", 35-letnia Asker-Zade jakiś czas temu została objęta sankcjami nałożonymi przez Kanadę i Wielką Brytanię. "Jest jedną z kluczowych sojuszniczek Władimira Putina i dziewczyną prywatnego bankiera despoty, Andrieja Kostina, którego życie biznesowe i osobiste również zostało ograniczone z powodu pełnienia przez niego roli skarbonki rosyjskiego prezydenta" - pisze portal. Musk nie wiedział, z kim robi sobie selfie?

Sonda
Lubisz Elona Muska?
Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?