Carmen Electra i Jenny McCarthy w reklamie

i

Autor: materiały prasowe/SKIMS

Seksowne zdjęcia!

Gorące gwiazdy mają sposób na upały! Carmen Electra i Jenny McCarthy ociekają seksem

2023-07-07 20:30

Upały niestraszne dwóm seksownym i wiecznie pięknym gwiazdom! Carmen Electra (51 l.) i Jenny McCarthy (50 l.) mają swoje sposoby na to, by nawet w kalifornijskim skwarze czuć się świeżo i ponętnie. Gwiazdy lat 90. wskoczyły w skąpe kostiumy kąpielowe i ruszyły do roboty przy myciu aut.

Carmen Electra i Jenny McCarthy myją auta w reklamie SKIMS. Gorące 50-tki odsłoniły ponętne ciała

One potrafią sprawić, że wszystkim dookoła jest gorąco, a one same unikają skutków skwaru! Carmen Electra (51 l.) i Jenny McCarthy (50 l.) mają swoje niezawodne sposoby nawet na rekordowe upały. Gwiazdy lat 90. wzięły udział w reklamie firmy SKIMS założonej przez Kim Kardashian (43 l.). Obie panie idealnie nadawały się do podjęcia wyzwania, jakim jest dokładne umycie samochodów. Jak wiadomo, w celu obmycia pojazdu z kurzu kalifornijskich dróg należy rozebrać się do bikini i giąć się ponętnie w strumieniach wody. Tak właśnie zrobiły Carmen Electra i Jenny McCarthy. Efekty? Po paru chwilach pojazdy lśniły, a tłum fanów omdlał z zachwytu!

Carmen Electra i Jenny McCarthy. Kim są gwiazdy lat 90.? W jakich serialach grały?

Carmen Electra w latach 1997-1998 grała w "Słonecznym Patrolu" ratowniczkę Lani McKenzie u boku legendarnej Pameli Anderson, zaś Jenny McCarthy (50 l.) to słynna Kelly Taylor z serialu "Beverly Hills 90210". W latach 90. obie były obiektami westchnień milionów fanów - i są nimi po dziś dzień.

Sonda
Twoja ulubiona postać to...

QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwiejszego. Jakim samochodem jeździł Dylan?
Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta