Gwiazdor teleturnieju zabił żonę

i

Autor: Adams County, Illl., Administration/AP, GoFundMe

Szok!

Gwiazdor teleturnieju zabił żonę! Zapowiedział zbrodnię już w programie?!

2023-08-16 21:20

Zdobył sławę, odpowiadając na jedno niewygodne pytanie podczas teleturnieju, po paru latach został skazany na dożywocie! A amerykańskie media zastanawiają się, czy aby nie przepowiedział swojej zbrodni właśnie podczas pamiętnego programu. Dziś trudno nie poczuć dreszczu przerażenia słuchając tego, co powiedział uczestnik telewizyjnej gry!

Powiedział w teleturnieju, że ślub był jego błędem. Po paru latach dostał dożywocie za zabójstwo żony

Niezręczny żart okazał się brutalną prawdą?! W Stanach Zjednoczonych właśnie zakończył się szokujący proces mężczyzny, który kilka lat temu zyskał sławę występem w popularnym teleturnieju "Family Faud", w którym dwie rodziny rywalizują ze sobą o nagrody, odpowiadając na pytania w rodzaju: "Jaki był największy błąd podczas twojego ślubu?". Właśnie takie pytanie w 2019 roku zadał prowadzący Steve Harvey niejakiemu Timothy'emu Bliefnickowi (40 l.), mężowi Rebeki Postle Bliefnick. "Kocham cię, kochanie, ale... powiedzenie "tak"!" - wypalił wtedy w programie uczestnik. Po sali poniosły się śmiechy i pomruki oburzenia jednocześnie. a Bliefnick pospieszył z tłumaczeniami, że tak naprawdę kocha swoją żonę nad życie. Po latach ten fragment teleturnieju ogląda się z ciarkami przerażenia na plecach...

Wyłamał okno w domu byłej żony i strzelił do niej 14 razy. Dzieci były w pokoju na górze

A wszystko dlatego, że Timothy Bliefnick najwyraźniej rzeczywiście doszedł do wniosku, że powiedzenie "tak" na ślubnym kobiercu było jego życiowym błędem i postanowił ten błąd naprawić w makabryczny sposób. Sąd nie miał wątpliwości, że to właśnie Timothy Bliefnick w maju 2023 roku zastrzelił swoją żonę Rebekę, z którą był już wówczas w separacji. Mężczyzna włamał się do jej domu w Quincy w stanie Illinois i strzelił do niej 14 razy, podczas gdy ich dzieci były w pokoju na piętrze. Kobieta nie miała szans na przeżycie. Śledztwo wykazało, że mężczyzna starannie zaplanował zbrodnię, szukajac wskazówek w internecie. Został właśnie skazany na dożywocie.

Sonda
Jaki jest "idealny" wiek na ślub?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Roksana Węgiel o filmie, The Voice Kids i ślubie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany