Harvey Weinstein

i

Autor: AP Harvey Weinstein

Kolejny wyrok

Harvey Weinstein skazany! Nie ma szans, by seksprzestępca kiedykolwiek wyszedł z więzienia!

2023-02-24 12:03

Hollywoodzki producent Harvey Weinstein, który już odsiaduje wyrok 23 lat więzienia za liczne przestępstwa seksualne, został w czwartek skazany po raz kolejny. Tym razem na 16 lat pozbawienia wolności. 71-latek nie ma szans, by kiedykolwiek opuścić zakład karny.

Był m.in. producentem takich hitów, jak "Pulp Fiction", "Clerks" i "Zakochany Szekspir". Był jedną z najpotężniejszych osób w branży i na każdym kroku to wykorzystywał. Harveya Weinsteina (71 l.) o przestępstwa na tle seksualnym - gwałty, akty molestowania, wykorzystywania swojej pozycji do osiągnięcia korzyści seksualnych - oskarżyło ponad 100 kobiet.

Harvey Weinstein zgwałcił żonę gubernatora?

Wśród nich znalazły się aktorki, modelki, a także między innymi żona gubernatora Kalifornii, Jennifer Siebel Newsom. Zeznała, że w 2005 roku Weinstein zgwałcił ją w pokoju hotelowym, gdzie zwabił ją pod pretekstem rozmów o projektach filmowych. W 2020 roku Weinstein został prawomocnie skazany na 23 lata więzienia, wyrok odsiaduje.

Ofiara Weinsteina: "Nie ma takiej kary, żeby cofnąć szkody"

W miniony czwartek usłyszał kolejny. W Los Angeles europejska modelka i aktorka, w mediach określana jako Jane Doe 1 obwiniła go o gwałt w hotelu, którego miał się dopuścić po festiwalu filmowym L.A. Italia w 2013 roku. "Byłam podekscytowana moją przyszłością. Wszystko zmieniło się po tym, jak oskarżony brutalnie mnie zaatakował. Nie ma kary więzienia wystarczająco długiej, aby cofnąć szkody" – mówiła. Weinstein został skazany na kolejnych 16 lat pozbawienia wolności. Sam zainteresowany do niczego się nie przyznaje. "Nigdy nie znałem tej kobiety i faktem jest, że ona mnie nie zna. Tu chodzi o pieniądze" – uważa.

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś kiedyś molestowania seksualnego?
Oskarżony o gwałt i zabójstwo sprzed 21 lat Mariusz P. (43 l.) stanął przed sądem w Białymstoku
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany